Adet Aruba - AD Juventud Independiente bashoratlar
O'yin bashoratlari
10/08/2025
Adet Aruba
AD Juventud Independiente
Bet:Jami - Past (2.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. AD Juventud Independiente | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. Adet Aruba | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Norvegiya Chempionati. 1- divizion
Lyun-Asane
Estoniya Chempioni. Meystriliga
Kuressaare-Flora Tallin
Ykkonen
Djaz-KPV
Estoniya Chempionati. Esiliiga
Tartu JK Welco Elekter-Viimsi JK
Kakkonen Playoffs
PPY-Kiffen 08
Finlyandiya Chempionati. Kolmonen. 3-divizion
Ekenes II-Tikka
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Adet Aruba va AD Juventud Independiente uchun Salvador chempionati. 2-bo'lim turnirida 2025/2026 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
2 / 2 of last matches Adet Aruba in all competitions scored at least 1 goal
2 / 2 of last matches Adet Aruba in Salvador chempionati. 2-bo'lim scored at least 1 goal
1 / 2 of last matches AD Juventud Independiente in all competitions scored at least 1 goal
1 / 2 of last matches AD Juventud Independiente in Salvador chempionati. 2-bo'lim scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
2 / 2 of last matches Adet Aruba in all competitions scored at least 2 goals
2 / 2 of last matches Adet Aruba in Salvador chempionati. 2-bo'lim scored at least 2 goals
1 / 2 of last matches AD Juventud Independiente in all competitions scored at least 2 goals
1 / 2 of last matches AD Juventud Independiente in Salvador chempionati. 2-bo'lim scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
1 / 2 of last matches AD Juventud Independiente in all competitions had less than 2 goals
1 / 2 of last matches AD Juventud Independiente in Salvador chempionati. 2-bo'lim had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!