Afturelding Xviti U19 - Leiknir KB U19 bashoratlar
O'yin bashoratlari
18/09/2023
Afturelding Xviti U19
Leiknir KB U19
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 18.09.2023 19:40
Taqqoslash statistikasi
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
Tikish bo'yicha maslahatlar
1 / 5 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Afturelding Xviti U19 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 5 so'nggi o'yinlar Afturelding Xviti U19 va Islandiya Chempionati U19 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 6 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Leiknir KB U19 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 6 So'nggi o'yinlarning tasi Leiknir KB U19 va Islandiya Chempionati U19 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
1 / 5 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Afturelding Xviti U19 mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 5 oxirgi o'yinlar Afturelding Xviti U19 va Islandiya Chempionati U19 mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 6 Leiknir KB U19 uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 3 / 6 Leiknir KB U19 va Islandiya Chempionati U19 uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - G2
2 / 5 oxirgi o'yinlar Afturelding Xviti U19 va Islandiya Chempionati U19 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 6 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Leiknir KB U19 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 6 oxirgi o'yinlar Leiknir KB U19 va Islandiya Chempionati U19 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
1 / 5 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Afturelding Xviti U19 mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 5 oxirgi o'yinlar Afturelding Xviti U19 va Islandiya Chempionati U19 mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 6 Leiknir KB U19 yutmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 6 Islandiya Chempionati U19 Leiknir KB U19 yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Oxirgi oʻyinlarining 2 / 5 boʻyicha Afturelding Xviti U19 jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
2 / 5 oxirgi o'yinlar Afturelding Xviti U19 va Islandiya Chempionati U19 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 1 / 6 boʻyicha Leiknir KB U19 jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
1 / 6 oxirgi o'yinlar Leiknir KB U19 va Islandiya Chempionati U19 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
1 / 5 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Afturelding Xviti U19 , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 5 , Afturelding Xviti U19 ichida Islandiya Chempionati U19 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
1 / 6 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Leiknir KB U19 , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 6 , Leiknir KB U19 ichida Islandiya Chempionati U19 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 18.09.2023 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!