Amerika Kali - La Equidad bashoratlar
O'yin bashoratlari
11/10/2025
Amerika Kali
La Equidad
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 12.10.2025 19:40
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16. America de Cali | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 3 | 5 | 6 | 11 | 13 | 14 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 20. La Equidad | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14 | 2 | 5 | 7 | 7 | 19 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Paragvay kubogi
1 Marta-Sport Kolonial
Argentina Chempionati. Primera B Metropolitana. Reserv Liga
Flandriya II-Villa San-Karlos II
Klub o'rtoqlik matchlari
Vitxem Taun-Erith & Belvedere
World Cup
Ispaniya-Avstriya
Klub o'rtoqlik matchlari
Dandi II-Peterhead
Islandiya Chempionati
Vikingur Reykyavik-Knattspyrnufelag Akureyrar
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Amerika Kali va La Equidad birinchilardan gol urishgan Primera A, Clausura turnirida 2025/2025 mavsumida
Gollar Vaqt
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Amerika Kali uyinlar va La Equidad uyinlar turnir ichida Primera A, Clausura
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Amerika Kali va La Equidad uchun Primera A, Clausura turnirida 2025/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Amerika Kali jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
4 / 10 oxirgi o'yinlar Amerika Kali va Primera A, Clausura durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha La Equidad jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
3 / 10 oxirgi o'yinlar La Equidad va Primera A, Clausura durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Amerika Kali mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar Amerika Kali va Primera A, Clausura mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 La Equidad uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 1 / 10 La Equidad va Primera A, Clausura uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 g'alaba bilan yakunlangan La Equidad
Gambling:1x2 - G2
2 / 10 oxirgi o'yinlar Amerika Kali va Primera A, Clausura 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida La Equidad g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Amerika Kali mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar Amerika Kali va Primera A, Clausura mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Amerika Kali
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 La Equidad yutmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 Primera A, Clausura La Equidad yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Amerika Kali 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 10 so'nggi o'yinlar Amerika Kali va Primera A, Clausura 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi La Equidad 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi La Equidad va Primera A, Clausura 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . Amerika Kali durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 6 / 10 Primera A, Clausura Amerika Kali ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . La Equidad durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 7 / 10 Primera A, Clausura La Equidad ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 12.10.2025 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!