Araguari MG (Women) - AD Itapuense RO (Women) bashoratlar
O'yin bashoratlari
26/04/2026
Araguari MG (Women)
AD Itapuense RO (Women)
Bet:Jami - Past (2.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Sunflower State FC-Des Moines Menatse
Memphis FC-Mississippi Brilla
Chili Kubogi
Universidad Katolika-Everton de Vina del Mar
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Fort Vort Vakeros-McKinney Chupacabras FC
Colorado Storm-Colorado International Soccer Academy
Snohomish United-Tacoma Stars
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Vaqt
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Araguari MG (Women) va AD Itapuense RO (Women) uchun Copa do Brasil, Women turnirida 2026/2026 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
4 / 4 of last matches Araguari MG (Women) in all competitions had less than 2 goals
2 / 4 of last matches AD Itapuense RO (Women) in all competitions had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 4 . Araguari MG (Women) durang olmagan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 4 . AD Itapuense RO (Women) durang olmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
4 / 4 of last matches AD Itapuense RO (Women) in all competitions scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
3 / 4 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Araguari MG (Women) mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 AD Itapuense RO (Women) yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
3 / 4 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari AD Itapuense RO (Women) mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
3 / 4 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Araguari MG (Women) mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G2
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!