Ligalar
Koefitsiyent formati
YANGI: Bukmeykerlar
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz. Bizning veb -saytimizni ko'rib chiqib, siz bizning cookie -fayllar siyosatimizga rozilik bildirasiz. Maxfiylik va cookie siyosati

Arkansas Vulvz - Reyen bashoratlar

O'yin bashoratlari

21/06/2023

Arkansas Vulvz

20:00

Reyen

Bet:Ikki marta imkoniyat - 12

Pul tikish

Boshdan boshga

Yutadi
Chizadi
Yutadi
3
2
0

Taqqoslash statistikasi

8
O'yinlar
9
3
Yutadi
1
5
Yo'qotishlar
6
15
Gol urdi
10
16
Tan oldi
17
-1
Maqsad farqi
-7
6
O'rtacha gollar
6
1.9
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
1.1
2
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
1.9
3.9
Ikkala jamoa gol urishdi
3
23.2'
Daqiqalar/gol
30'

Jadvallar

Jamoa O Y C M Z P K
4. Reign
6 1 1 4 8 13 4
5. Arkansas Wolves
6 1 0 5 6 18 3

Kim g'alaba qozonadi?

Arkansas Vulvz
ARK - %
Reyen
REI - %
chizadi - %

Ikkala jamoa gol uradimi?

Ha - 50%
Yo'q - 50%

Kim birinchi gol uradi?

Arkansas Vulvz
ARK - 33%
Reyen
REI - 33%
Gol yo‘q - 34%

Tikish bo'yicha maslahatlar

Arkansas Vulvz

7 / 8 of last matches Arkansas Vulvz in all competitions scored at least 1 goal

Arkansas Vulvz

7 / 8 of last matches Arkansas Vulvz in AQSh chempionati. NPSL scored at least 1 goal

Arkansas Vulvz Reyen

3 / 4 of the last matches between the teams there was at least 1 goal

Reyen

6 / 9 of last matches Reyen in all competitions scored at least 1 goal

Reyen

6 / 9 of last matches Reyen in AQSh chempionati. NPSL scored at least 1 goal

Gambling:Jami - Oshgan (0.5)

Arkansas Vulvz

6 / 8 of last matches Arkansas Vulvz in all competitions had less than 3 goals

Arkansas Vulvz

6 / 8 of last matches Arkansas Vulvz in AQSh chempionati. NPSL had less than 3 goals

Reyen

7 / 9 of last matches Reyen in all competitions had less than 3 goals

Reyen

7 / 9 of last matches Reyen in AQSh chempionati. NPSL had less than 3 goals

Gambling:Jami - Past (2.5)

Arkansas Vulvz

3 / 8 of last matches Arkansas Vulvz in all competitions had less than 2 goals

Arkansas Vulvz

3 / 8 of last matches Arkansas Vulvz in AQSh chempionati. NPSL had less than 2 goals

Arkansas Vulvz Reyen

1 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals

Reyen

7 / 9 of last matches Reyen in all competitions had less than 2 goals

Reyen

7 / 9 of last matches Reyen in AQSh chempionati. NPSL had less than 2 goals

Gambling:Jami - Past (1.5)

Arkansas Vulvz

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 8 Arkansas Vulvz yutmagan

Arkansas Vulvz

So'nggi o'yinlarning 3 / 8 AQSh chempionati. NPSL Arkansas Vulvz yutmagan

Reyen

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 4 g'alaba bilan yakunlangan Reyen

Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X

Arkansas Vulvz

Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 8 Arkansas Vulvz uning g'alabasi bilan yakunlandi

Arkansas Vulvz

So'nggi o'yinlarning 3 / 8 Arkansas Vulvz va AQSh chempionati. NPSL uning g'alabasi bilan yakunlandi

Arkansas Vulvz

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 4 g'alaba bilan yakunlangan Arkansas Vulvz

Reyen

6 / 9 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Reyen mag'lubiyat bilan yakunlangan

Reyen

6 / 9 oxirgi o'yinlar Reyen va AQSh chempionati. NPSL mag'lubiyat bilan yakunlangan

Gambling:1x2 - G1

Arkansas Vulvz

5 / 8 of last matches Arkansas Vulvz in all competitions scored at least 2 goals

Arkansas Vulvz

5 / 8 of last matches Arkansas Vulvz in AQSh chempionati. NPSL scored at least 2 goals

Arkansas Vulvz Reyen

3 / 4 of the last matches between the teams was at least 2 goals

Reyen

2 / 9 of last matches Reyen in all competitions scored at least 2 goals

Reyen

2 / 9 of last matches Reyen in AQSh chempionati. NPSL scored at least 2 goals

Gambling:Jami - Oshgan (1.5)

Chat

Xabarlar yoʻq

Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!