AS Figline - San-Jovanni-Valdarno bashoratlar
O'yin bashoratlari
08/09/2024
AS Figline
San-Jovanni-Valdarno
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 08.09.2024 19:41
Taqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
Farer orollari chempionati
AB Argir-EB Streymur
Farer orollari chempionati. Birinchi divizion
IF Fuglafyordur-Vekingur Gota II
Klub o'rtoqlik matchlari
Slaven Belupo-Zalaegerseg
Lokomotiv Zagreb-NK Bravo
ATSV Wolfsberg-Sankt Mixel Lavanttal
Simon Bolivar Kubogi
Deportivo Nueva Santa-Kruz-Syudad Nueva Santa Kruz
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda AS Figline va San-Jovanni-Valdarno uchun Serie D, Group E turnirida 2024/2025 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari AS Figline mag'lubiyat bilan yakunlangan
3 / 10 oxirgi o'yinlar AS Figline va Serie D, Group E mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 San-Jovanni-Valdarno uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 San-Jovanni-Valdarno va Serie D, Group E uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - G2
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari AS Figline mag'lubiyat bilan yakunlangan
3 / 10 oxirgi o'yinlar AS Figline va Serie D, Group E mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 San-Jovanni-Valdarno yutmagan
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 Serie D, Group E San-Jovanni-Valdarno yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Oxirgi oʻyinlarining 4 / 10 boʻyicha AS Figline jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
4 / 10 oxirgi o'yinlar AS Figline va Serie D, Group E durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha San-Jovanni-Valdarno jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
2 / 10 oxirgi o'yinlar San-Jovanni-Valdarno va Serie D, Group E durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 . AS Figline durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 6 / 10 Serie D, Group E AS Figline ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . San-Jovanni-Valdarno durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Serie D, Group E San-Jovanni-Valdarno ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 AS Figline uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 3 / 10 AS Figline va Serie D, Group E uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 g'alaba bilan yakunlangan AS Figline
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari San-Jovanni-Valdarno mag'lubiyat bilan yakunlangan
3 / 10 oxirgi o'yinlar San-Jovanni-Valdarno va Serie D, Group E mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 AS Figline yutmagan
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 Serie D, Group E AS Figline yutmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 g'alaba bilan yakunlangan San-Jovanni-Valdarno
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 08.09.2024 19:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!