Reyishe - Stad Gabesyan bashoratlar
O'yin bashoratlari
07/02/2024
Reyishe
Stad Gabesyan
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 07.02.2024 08:40
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Stade Gabesien | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 5 | 4 | 3 | 12 | 10 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. Rejiche | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12 | 0 | 2 | 10 | 6 | 22 | 2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Paragvay Chempionati. Ikkinchi divizion
Independiente FBC-Benxamin Aseval
Braziliya Chempionati. Seriya D
Democrata Sete Lagoas FC MG-Ivinxeyma
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Ashivill Siti-Sharlott Independens II
AQSh Chempionati. WPSL. Ayollar
Fhiladelfiya Yukreynian (ayollar)-Penn Fusion (ayollar)
Chili Kubogi
Yunion Espanola-Kolo-Kolo
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Hill Country Lobos-Lonestar SC
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Tikish bo'yicha maslahatlar
5 / 10 of last matches in all competitions Reyishe played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Tunis chempionati. Liga 2 Reyishe played with a score of 0:0
2 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Stad Gabesyan played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Tunis chempionati. Liga 2 Stad Gabesyan played with a score of 0:0
Gambling:Birinchi gol muallifi - X
5 / 10 of last matches in all competitions Reyishe played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Tunis chempionati. Liga 2 Reyishe played with a score of 0:0
2 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions Stad Gabesyan played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Tunis chempionati. Liga 2 Stad Gabesyan played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 3 g'alaba bilan yakunlangan Reyishe
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Stad Gabesyan mag'lubiyat bilan yakunlangan
3 / 10 oxirgi o'yinlar Stad Gabesyan va Tunis chempionati. Liga 2 mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
10 / 10 of last matches Reyishe in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Reyishe in Tunis chempionati. Liga 2 had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Stad Gabesyan in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Stad Gabesyan in Tunis chempionati. Liga 2 had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Reyishe , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , Reyishe ichida Tunis chempionati. Liga 2 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 3 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
7 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Stad Gabesyan , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 , Stad Gabesyan ichida Tunis chempionati. Liga 2 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
5 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Reyishe 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
5 / 10 so'nggi o'yinlar Reyishe va Tunis chempionati. Liga 2 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Stad Gabesyan 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Stad Gabesyan va Tunis chempionati. Liga 2 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 07.02.2024 08:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!