ASA Orxus - Orhus Fremad II bashoratlar
O'yin bashoratlari
15/08/2025
ASA Orxus
Orhus Fremad II
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 15.08.2025 19:41
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. ASA Aarhus | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1. Aarhus Fremad II | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Braziliya Chempionati. S seriyasi
Botafogo da Paraíba-Bruski
Volta Redonda-Amazonas
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Virginia Marauders FC-Annapolis Blues FC
Virginia Marauders-Annapolis Blues FC
Sunflower State FC-Des Moines Menatse
Memphis FC-Mississippi Brilla
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda ASA Orxus va Orhus Fremad II uchun Danmarksserien turnirida 2025/2026 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi ASA Orxus 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
1 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari ASA Orxus mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G2
8 / 10 of last matches ASA Orxus in all competitions scored at least 1 goal
8 / 10 of last matches ASA Orxus in Danmarksserien scored at least 1 goal
1 / 2 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
9 / 10 of last matches Orhus Fremad II in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Orhus Fremad II in Danmarksserien scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 . ASA Orxus durang olmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
6 / 10 of last matches ASA Orxus in all competitions scored at least 2 goals
7 / 10 of last matches ASA Orxus in Danmarksserien scored at least 2 goals
1 / 2 of the last matches between the teams was at least 2 goals
7 / 10 of last matches Orhus Fremad II in all competitions scored at least 2 goals
7 / 10 of last matches Orhus Fremad II in Danmarksserien scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
7 / 10 of last matches ASA Orxus in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches ASA Orxus in Danmarksserien had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Orhus Fremad II in all competitions had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Orhus Fremad II in Danmarksserien had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 15.08.2025 19:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!