Ligalar
Koefitsiyent formati
YANGI: Bukmeykerlar
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz. Bizning veb -saytimizni ko'rib chiqib, siz bizning cookie -fayllar siyosatimizga rozilik bildirasiz. Maxfiylik va cookie siyosati

Audatse Tserignola - Turris Kalsio bashoratlar

O'yin bashoratlari

30/03/2024

Audatse Tserignola

15:45

Turris Kalsio

Bet:Jami - Past (2.5)

Oran:1.56

Pul tikish

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 30.03.2024 19:43

Boshdan boshga

Yutadi
Chizadi
Yutadi
2
2
1

Taqqoslash statistikasi

10
O'yinlar
10
1
Yutadi
4
5
Chizadi
3
4
Yo'qotishlar
3
10
Gol urdi
8
17
Tan oldi
6
-7
Maqsad farqi
+2
8
O'rtacha gollar
3
1
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
0.8
1.7
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
0.6
2.7
Ikkala jamoa gol urishdi
1.4
33.3'
Daqiqalar/gol
64.3'

Jadvallar

Jamoa O Y C M Z P K
11. USD Audace Cerignola
33 9 16 8 45 43 43
16. Turris Calcio
33 9 9 15 42 51 36

Kim g'alaba qozonadi?

Audatse Tserignola
CER - %
Turris Kalsio
TUR - %
chizadi - %

Ikkala jamoa gol uradimi?

Ha - 50%
Yo'q - 50%

Kim birinchi gol uradi?

Audatse Tserignola
CER - 33%
Turris Kalsio
TUR - 33%
Gol yo‘q - 34%

O‘yinoldi statistikasi

10
O'yinlar
10
1
Yutadi
4
5
Chizadi
3
4
Yo'qotishlar
3
10
Gol urdi
8
17
Tan oldi
6
-7
Maqsad farqi
+2
8
O'rtacha gollar
3
1
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
0.8
1.7
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
0.6
2.7
Ikkala jamoa gol urishdi
1.4
33.3'
Daqiqalar/gol
64.3'

Gollar Handikap

To‘liq vaqt
1st half/2nd half
Handikap
Audatse Tserignola CER Turris Kalsio TUR
+2.5
80%
0%
+1.5
80%
0%
+0.5
70%
0%
-0.5
30%
0%
-1.5
10%
0%
-2.5
0%
0%
Handikap
Audatse Tserignola CER Turris Kalsio TUR
+1.5 1Y
80%
0%
+1.5 2Y
90%
0%
+0.5 1Y
70%
0%
+ 0.5 2Y
80%
0%
-0.5 1Y
30%
0%
-0.5 2Y
40%
0%
-1.5 1Y
10%
0%
-1.5 2Y
0%
0%

Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan

Kartalar Statistika

Umumiy Kartalar / O‘yin
Audatse Tserignola CER Turris Kalsio TUR
1
1
0

Umumiy kartalar har bir o‘yinda Audatse Tserignola va Turris Kalsio uchun Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi turnirida 2023/2024 mavsumida

Umumiy Kartalar
Jamoa Kartalari/Kartalar Qarshi
Umumiy Kartalar
Audatse Tserignola CER Turris Kalsio TUR
O‘rtacha
Dan yuqori 2.5
40%
0%
20%
Dan yuqori 3.5
20%
0%
10%
Dan yuqori 4.5
20%
0%
40%
Dan yuqori 5.5
10%
0%
5%
Dan yuqori 6.5
0%
0%
0%
Jamoa Kartalari
Audatse Tserignola CER Turris Kalsio TUR
O‘rtacha
Dan yuqori 0.5
70%
0%
35%
Dan yuqori 1.5
30%
0%
15%
Dan yuqori 2.5
20%
0%
10%
Dan yuqori 3.5
0%
0%
0%
Kartalar Qarshi
Audatse Tserignola CER Turris Kalsio TUR
O‘rtacha
Dan yuqori 0.5
80%
0%
40%
Dan yuqori 1.5
50%
0%
25%
Dan yuqori 2.5
10%
0%
5%
Dan yuqori 3.5
0%
0%
0%

Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan

Tikish bo'yicha maslahatlar

Audatse Tserignola

8 / 10 of last matches Audatse Tserignola in all competitions had less than 2 goals

Audatse Tserignola

8 / 10 of last matches Audatse Tserignola in Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi had less than 2 goals

Audatse Tserignola Turris Kalsio

4 / 6 of the last matches between the teams were less than 2 goals

Turris Kalsio

8 / 10 of last matches Turris Kalsio in all competitions had less than 2 goals

Turris Kalsio

8 / 10 of last matches Turris Kalsio in Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi had less than 2 goals

Gambling:Jami - Past (1.5)

Audatse Tserignola

2 / 10 of last matches in all competitions Audatse Tserignola played with a score of 0:0

Audatse Tserignola

2 / 10 of last matches in Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi Audatse Tserignola played with a score of 0:0

Audatse Tserignola Turris Kalsio

1 / 6 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0

Turris Kalsio

7 / 10 of last matches in all competitions Turris Kalsio played with a score of 0:0

Turris Kalsio

7 / 10 of last matches in Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi Turris Kalsio played with a score of 0:0

Gambling:Jami - Past (0.5)

Audatse Tserignola

4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Audatse Tserignola mag'lubiyat bilan yakunlangan

Audatse Tserignola

4 / 10 oxirgi o'yinlar Audatse Tserignola va Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi mag'lubiyat bilan yakunlangan

Turris Kalsio

Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 Turris Kalsio uning g'alabasi bilan yakunlandi

Turris Kalsio

So'nggi o'yinlarning 4 / 10 Turris Kalsio va Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi uning g'alabasi bilan yakunlandi

Turris Kalsio

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 6 g'alaba bilan yakunlangan Turris Kalsio

Gambling:1x2 - G2

Audatse Tserignola

Oxirgi oʻyinlarining 5 / 10 boʻyicha Audatse Tserignola jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.

Audatse Tserignola

5 / 10 oxirgi o'yinlar Audatse Tserignola va Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi durang bilan yakunlangan

Audatse Tserignola Turris Kalsio

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 6 durang bilan yakunlangan

Turris Kalsio

Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Turris Kalsio jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.

Turris Kalsio

3 / 10 oxirgi o'yinlar Turris Kalsio va Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi durang bilan yakunlangan

Audatse Tserignola Turris Kalsio

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 6 durang bilan yakunlangan

Gambling:1x2 - X

Audatse Tserignola

4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Audatse Tserignola mag'lubiyat bilan yakunlangan

Audatse Tserignola

4 / 10 oxirgi o'yinlar Audatse Tserignola va Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi mag'lubiyat bilan yakunlangan

Audatse Tserignola

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 6 g'alaba bilan yakunlangan Audatse Tserignola

Turris Kalsio

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 Turris Kalsio yutmagan

Turris Kalsio

So'nggi o'yinlarning 7 / 10 Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi Turris Kalsio yutmagan

Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2

Audatse Tserignola

8 / 10 of last matches Audatse Tserignola in all competitions scored at least 1 goal

Audatse Tserignola

8 / 10 of last matches Audatse Tserignola in Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi scored at least 1 goal

Audatse Tserignola Turris Kalsio

5 / 6 of the last matches between the teams there was at least 1 goal

Turris Kalsio

6 / 10 of last matches Turris Kalsio in all competitions scored at least 1 goal

Turris Kalsio

6 / 10 of last matches Turris Kalsio in Italiya chempionati. C seriyasi. C guruhi scored at least 1 goal

Gambling:Jami - Oshgan (0.5)

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 30.03.2024 19:43

Chat

Xabarlar yoʻq

Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!