Ligalar
Koefitsiyent formati
YANGI: Bukmeykerlar
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz. Bizning veb -saytimizni ko'rib chiqib, siz bizning cookie -fayllar siyosatimizga rozilik bildirasiz. Maxfiylik va cookie siyosati

Beysayd Argonauts - Essendon Royals bashoratlar

O'yin bashoratlari

04/07/2026

Beysayd Argonauts

01:00

Essendon Royals

Bet:1x2 - G2

Oran:2.10

Pul tikish

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 03.07.2026 08:46

Taqqoslash statistikasi

5
O'yinlar
10
1
Yutadi
4
4
Chizadi
2
2
Gol urdi
25
1
Tan oldi
19
+1
Maqsad farqi
+6
1
O'rtacha gollar
5
0.4
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
2.5
0.2
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
1.9
0.6
Ikkala jamoa gol urishdi
4.4
61.3'
Daqiqalar/gol
19.4'

Bu bashoratlar amalga oshadimi?

Natijani ko'rish uchun ovoz bering

Kim g'alaba qozonadi?

Beysayd Argonauts
BEY
Essendon Royals
ESS
chizadi

Ikkala jamoa gol uradimi?

Ha
Yo'q

Kim birinchi gol uradi?

Beysayd Argonauts
BEY
Essendon Royals
ESS
Gol yo‘q

O‘yinoldi statistikasi

5
O'yinlar
10
1
Yutadi
4
4
Chizadi
2
2
Gol urdi
25
1
Tan oldi
19
+1
Maqsad farqi
+6
1
O'rtacha gollar
5
0.4
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
2.5
0.2
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
1.9
0.6
Ikkala jamoa gol urishdi
4.4
61.3'
Daqiqalar/gol
19.4'

Tikish bo'yicha maslahatlar

Essendon Royals

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 Essendon Royals yutmagan

Essendon Royals

So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1 Essendon Royals yutmagan

Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2

Essendon Royals

2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Essendon Royals 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Essendon Royals

3 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Essendon Royals va Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Gambling:1x2 - 2 yarm - G2

Beysayd Argonauts

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 5 Beysayd Argonauts yutmagan

Beysayd Argonauts

So'nggi o'yinlarning 2 / 4 Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1 Beysayd Argonauts yutmagan

Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X

Beysayd Argonauts

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 5 . Beysayd Argonauts durang olmagan

Beysayd Argonauts

Oxirgi o'yinlarning 1 / 4 Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1 Beysayd Argonauts ichida durang o'ynamadi

Essendon Royals

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . Essendon Royals durang olmagan

Essendon Royals

Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1 Essendon Royals ichida durang o'ynamadi

Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12

Beysayd Argonauts

5 / 5 of last matches Beysayd Argonauts in all competitions had less than 3 goals

Beysayd Argonauts

4 / 4 of last matches Beysayd Argonauts in Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1 had less than 3 goals

Essendon Royals

5 / 10 of last matches Essendon Royals in all competitions had less than 3 goals

Essendon Royals

4 / 10 of last matches Essendon Royals in Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1 had less than 3 goals

Gambling:Jami - Past (2.5)

Beysayd Argonauts

1 / 5 of last matches Beysayd Argonauts in all competitions scored at least 1 goal

Beysayd Argonauts

1 / 4 of last matches Beysayd Argonauts in Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1 scored at least 1 goal

Essendon Royals

7 / 10 of last matches Essendon Royals in all competitions scored at least 1 goal

Essendon Royals

8 / 10 of last matches Essendon Royals in Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1 scored at least 1 goal

Gambling:Jami - Oshgan (0.5)

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 03.07.2026 08:46

Chat (1)

Xabarlar yoʻq

Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!