Blekbern Rovers (ayollar) - Sanderlend (Ayollar) bashoratlar
O'yin bashoratlari
13/12/2023
Blekbern Rovers (ayollar)
Sanderlend (Ayollar)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 13.12.2023 18:40
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Sunderland AFC (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 5. Blackburn Rovers LFC (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 10 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Malavi chempionati. Superliga
Big Bullets-Krek
Blyu Iglz-Moyale Barrakks
Karonga Yunayted-Dedza Dinamos
Klub o'rtoqlik matchlari
Ramlingen-Elersxauzen-Gannover 96
Dordrecht-Feyenoord
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Blekbern Rovers (ayollar) va Sanderlend (Ayollar) uchun Angliya Ligalar Kubogi. Ayollar turnirida 2023/2024 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
8 / 10 of last matches in all competitions Blekbern Rovers (ayollar) played with a score of 0:0
1 / 2 of last matches in Angliya Ligalar Kubogi. Ayollar Blekbern Rovers (ayollar) played with a score of 0:0
5 / 7 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Sanderlend (Ayollar) played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
7 / 10 of last matches Blekbern Rovers (ayollar) in all competitions had less than 2 goals
1 / 2 of last matches Blekbern Rovers (ayollar) in Angliya Ligalar Kubogi. Ayollar had less than 2 goals
6 / 7 of the last matches between the teams were less than 2 goals
4 / 10 of last matches Sanderlend (Ayollar) in all competitions had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Blekbern Rovers (ayollar) 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 7 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Blekbern Rovers (ayollar) g'alaba bilan yakunlangan
4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Sanderlend (Ayollar) 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 2 so'nggi o'yinlar Sanderlend (Ayollar) va Angliya Ligalar Kubogi. Ayollar 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G1
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 Blekbern Rovers (ayollar) uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 7 g'alaba bilan yakunlangan Blekbern Rovers (ayollar)
1 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Sanderlend (Ayollar) mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
6 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Blekbern Rovers (ayollar) mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 2 oxirgi o'yinlar Blekbern Rovers (ayollar) va Angliya Ligalar Kubogi. Ayollar mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 Sanderlend (Ayollar) uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 1 / 2 Sanderlend (Ayollar) va Angliya Ligalar Kubogi. Ayollar uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 7 g'alaba bilan yakunlangan Sanderlend (Ayollar)
Gambling:1x2 - G2
8 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Blekbern Rovers (ayollar) , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 2 , Blekbern Rovers (ayollar) ichida Angliya Ligalar Kubogi. Ayollar , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 5 / 7 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
4 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Sanderlend (Ayollar) , kamida bitta jamoa gol olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 13.12.2023 18:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!