Bonner - Blau-Vayss Friesdorf bashoratlar
O'yin bashoratlari
12/05/2023
Bonner
Blau-Vayss Friesdorf
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 12.05.2023 19:40
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Bonner | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 13 | 7 | 4 | 59 | 21 | 46 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. DJK Blau-Weiss Friesdorf | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 7 | 4 | 13 | 29 | 61 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
Tikish bo'yicha maslahatlar
4 / 10 of last matches in all competitions Bonner played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Germaniya. Oberliga Mittelrhein Bonner played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in all competitions Blau-Vayss Friesdorf played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Germaniya. Oberliga Mittelrhein Blau-Vayss Friesdorf played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
6 / 10 of last matches Bonner in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Bonner in Germaniya. Oberliga Mittelrhein had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Blau-Vayss Friesdorf in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Blau-Vayss Friesdorf in Germaniya. Oberliga Mittelrhein had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Bonner 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 so'nggi o'yinlar Bonner va Germaniya. Oberliga Mittelrhein 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Blau-Vayss Friesdorf 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Blau-Vayss Friesdorf va Germaniya. Oberliga Mittelrhein 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 4 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Blau-Vayss Friesdorf g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
1 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Bonner mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 10 oxirgi o'yinlar Bonner va Germaniya. Oberliga Mittelrhein mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 Blau-Vayss Friesdorf uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 Blau-Vayss Friesdorf va Germaniya. Oberliga Mittelrhein uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 g'alaba bilan yakunlangan Blau-Vayss Friesdorf
Gambling:1x2 - G2
6 / 10 of last matches Bonner in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Bonner in Germaniya. Oberliga Mittelrhein had less than 2 goals
1 / 4 of the last matches between the teams were less than 2 goals
5 / 10 of last matches Blau-Vayss Friesdorf in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Blau-Vayss Friesdorf in Germaniya. Oberliga Mittelrhein had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
1 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Bonner mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 10 oxirgi o'yinlar Bonner va Germaniya. Oberliga Mittelrhein mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 g'alaba bilan yakunlangan Bonner
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 Blau-Vayss Friesdorf yutmagan
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Germaniya. Oberliga Mittelrhein Blau-Vayss Friesdorf yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 12.05.2023 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!