KA Independiente (ayollar) - San Luis FK (ayollar) bashoratlar
O'yin bashoratlari
15/05/2026
KA Independiente (ayollar)
San Luis FK (ayollar)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 15.05.2026 19:41
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. San Luis FC (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13. CA Independiente (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 8 | 4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Argentina Chempionati. Ayollar
Banfild (ayollar)-Sotsial Atletiko Television (ayollar)
San Lorenso de Almagro (Ayollar)-KA Independiente (ayollar)
Boka Huniors (Ayollar)-Lanus (Ayollar)
Shvetsiya Chempionati. Allsvenskan
Elfsborg-Xammarbyu
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
IND
0.67 Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda KA Independiente (ayollar) va San Luis FK (ayollar) birinchilardan gol urishgan Argentina Chempionati. Ayollar turnirida 2026/2026 mavsumida
Gollar Vaqt
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
IND
1.33 Statistikasi KA Independiente (ayollar) uyinlar va San Luis FK (ayollar) uyinlar turnir ichida Argentina Chempionati. Ayollar
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda KA Independiente (ayollar) va San Luis FK (ayollar) uchun Argentina Chempionati. Ayollar turnirida 2026/2026 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 g'alaba bilan yakunlangan San Luis FK (ayollar)
Gambling:1x2 - G2
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 4 g'alaba bilan yakunlangan KA Independiente (ayollar)
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
10 / 10 of last matches KA Independiente (ayollar) in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches KA Independiente (ayollar) in Argentina Chempionati. Ayollar had less than 3 goals
9 / 10 of last matches San Luis FK (ayollar) in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches San Luis FK (ayollar) in Argentina Chempionati. Ayollar had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 15.05.2026 19:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!