Lanus - Vasko da Gama bashoratlar
O'yin bashoratlari
13/05/2025
Lanus
Vasko da Gama
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 14.05.2025 19:40
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Club Atletico Lanus | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 8 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. CR Vasco da Gama | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 7 | 5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
World Cup
Braziliya-Yaponiya
Farer orollari chempionati
XB Torsxavn-Skala IF
B68 Toftir-AB Argir
Vikingur Gota-Runavik
Quvayt Chempionati
Al Qodsiya-Al Quvayt
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Lanus va Vasko da Gama birinchilardan gol urishgan Janubiy Amerika kubogi turnirida 2025/2025 mavsumida
Gollar Vaqt
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Lanus uyinlar va Vasko da Gama uyinlar turnir ichida Janubiy Amerika kubogi
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Lanus va Vasko da Gama uchun Janubiy Amerika kubogi turnirida 2025/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Oxirgi oʻyinlarining 6 / 10 boʻyicha Lanus jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
4 / 10 oxirgi o'yinlar Lanus va Janubiy Amerika kubogi durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 5 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Vasko da Gama jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
2 / 4 oxirgi o'yinlar Vasko da Gama va Janubiy Amerika kubogi durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 5 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
2 / 10 oxirgi o'yinlar Lanus va Janubiy Amerika kubogi 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Vasko da Gama 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 4 oxirgi o'yinlar Vasko da Gama va Janubiy Amerika kubogi 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 5 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Vasko da Gama g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
1 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Lanus mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Lanus va Janubiy Amerika kubogi mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 Vasko da Gama uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 1 / 4 Vasko da Gama va Janubiy Amerika kubogi uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 5 g'alaba bilan yakunlangan Vasko da Gama
Gambling:1x2 - G2
1 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Lanus mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Lanus va Janubiy Amerika kubogi mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 5 g'alaba bilan yakunlangan Lanus
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 Vasko da Gama yutmagan
So'nggi o'yinlarning 3 / 4 Janubiy Amerika kubogi Vasko da Gama yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 Lanus uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 Lanus va Janubiy Amerika kubogi uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 5 g'alaba bilan yakunlangan Lanus
5 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Vasko da Gama mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 4 oxirgi o'yinlar Vasko da Gama va Janubiy Amerika kubogi mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 . Lanus durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 6 / 10 Janubiy Amerika kubogi Lanus ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 5 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . Vasko da Gama durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 2 / 4 Janubiy Amerika kubogi Vasko da Gama ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 14.05.2025 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!