Kalavera U19 - UD Almeria U19 bashoratlar
O'yin bashoratlari
23/02/2025
Kalavera U19
UD Almeria U19
Bet:Jami - Past (2.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
Avstraliya Chempionati. Janubiy Avstraliya Premyer ligasi
Sturt Lions-Playford City
Adelaide Yunayted U21-Kempbelltaun Siti
South Australia State League 1
Adelaide Cobras-Fulham United FC
Adelaida Blyu Iglz-South Adelaide Panthers
South Australia State League 2
Mount Barker United SC-Plympton FC
Adelaide Titans FC-Seaford Rangers
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Kalavera U19 va UD Almeria U19 uchun Ispaniya. Yoshlar Kubogi turnirida mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
7 / 10 of last matches Kalavera U19 in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Kalavera U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi had less than 2 goals
2 / 3 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches UD Almeria U19 in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches UD Almeria U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 . Kalavera U19 durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 6 / 10 Ispaniya. Yoshlar Kubogi Kalavera U19 ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 3 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . UD Almeria U19 durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 7 / 10 Ispaniya. Yoshlar Kubogi UD Almeria U19 ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
7 / 10 of last matches Kalavera U19 in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Kalavera U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi scored at least 1 goal
2 / 3 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches UD Almeria U19 in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches UD Almeria U19 in Ispaniya. Yoshlar Kubogi scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
1 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Kalavera U19 , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 10 , Kalavera U19 ichida Ispaniya. Yoshlar Kubogi , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 3 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
7 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda UD Almeria U19 , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 , UD Almeria U19 ichida Ispaniya. Yoshlar Kubogi , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
1 / 10 of last matches in all competitions Kalavera U19 played with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in Ispaniya. Yoshlar Kubogi Kalavera U19 played with a score of 0:0
2 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions UD Almeria U19 played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Ispaniya. Yoshlar Kubogi UD Almeria U19 played with a score of 0:0
Gambling:Birinchi gol muallifi - X
1 / 10 of last matches in all competitions Kalavera U19 played with a score of 0:0
1 / 10 of last matches in Ispaniya. Yoshlar Kubogi Kalavera U19 played with a score of 0:0
2 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in all competitions UD Almeria U19 played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Ispaniya. Yoshlar Kubogi UD Almeria U19 played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!