Syudad de Mursiya - KD Algar bashoratlar
O'yin bashoratlari
03/03/2024
Syudad de Mursiya
KD Algar
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 03.03.2024 18:42
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13. CAP Cidade de Murcia | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | 5 | 7 | 10 | 20 | 28 | 22 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17. CD Algar | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 22 | 4 | 6 | 12 | 18 | 37 | 18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Urugvay Chempionati. Zaxira ligasi
River Pleyt II-Juventud de Las Piedras II
Livan Chempionati
Sagesse-Tadamon Sur
Malavi chempionati. Superliga
Big Bullets-Masters Sekyuriti
U20 Catarinense, Serie A
Joinvili U20-Nacao U20
Livan Chempionati
Al-Nedjmeh-Rasing Beyrut
Mozambik Chempionati
Chingale de Tete-Baya de Pemba
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Tikish bo'yicha maslahatlar
7 / 10 of last matches in all competitions Syudad de Mursiya played with a score of 0:0
7 / 10 of last matches in Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh Syudad de Mursiya played with a score of 0:0
1 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions KD Algar played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh KD Algar played with a score of 0:0
Gambling:Birinchi gol muallifi - X
6 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Syudad de Mursiya mag'lubiyat bilan yakunlangan
6 / 10 oxirgi o'yinlar Syudad de Mursiya va Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 KD Algar uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 2 / 10 KD Algar va Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 g'alaba bilan yakunlangan KD Algar
Gambling:1x2 - G2
7 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Syudad de Mursiya , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 , Syudad de Mursiya ichida Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
6 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda KD Algar , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 , KD Algar ichida Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Syudad de Mursiya 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 so'nggi o'yinlar Syudad de Mursiya va Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi KD Algar 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi KD Algar va Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 3 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida KD Algar g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 Syudad de Mursiya uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 2 / 10 Syudad de Mursiya va Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh uning g'alabasi bilan yakunlandi
7 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari KD Algar mag'lubiyat bilan yakunlangan
7 / 10 oxirgi o'yinlar KD Algar va Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . Syudad de Mursiya durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh Syudad de Mursiya ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 . KD Algar durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 9 / 10 Ispaniya Chempionati. RFEF 3-divizioni. 13-guruh KD Algar ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 03.03.2024 18:42
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!