Kom Vida Saf U20 - GE Gloria U20 bashoratlar
O'yin bashoratlari
21/06/2026
Kom Vida Saf U20
GE Gloria U20
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 21.06.2026 19:43
Taqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
AQSh. MLS Next Pro
Los Angeles FC 2-Houston Dynamo 2
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Academica SC-Marin FC Legends
AQSh Chempionati. V-Liga
Portland Cherry Bombs FC-Bigfoot FC (Women)
Myanma Chempionati. Ayollar
Yangon Yunayted (ayollar)-Titsar Arman (ayollar)
Vyetnam Chempionati. Ayollar
Ha Noy (Ayollar)-Xo Shi Min Siti (Ayollar)
Xitoy Chempionati. Ayollar
Guangdong Haiiin (ayollar)-Uhan Tsyanda (Ayollar)
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Tikish bo'yicha maslahatlar
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 GE Gloria U20 yutmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 1 Braziliya Chempionati. Gaucho A2 Ligasi U20 GE Gloria U20 yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 Kom Vida Saf U20 uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 1 / 1 Kom Vida Saf U20 va Braziliya Chempionati. Gaucho A2 Ligasi U20 uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - G1
1 / 1 of last matches Kom Vida Saf U20 in all competitions scored at least 2 goals
1 / 1 of last matches Kom Vida Saf U20 in Braziliya Chempionati. Gaucho A2 Ligasi U20 scored at least 2 goals
1 / 1 of last matches GE Gloria U20 in all competitions scored at least 2 goals
1 / 1 of last matches GE Gloria U20 in Braziliya Chempionati. Gaucho A2 Ligasi U20 scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 . Kom Vida Saf U20 durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 1 / 1 Braziliya Chempionati. Gaucho A2 Ligasi U20 Kom Vida Saf U20 ichida durang o'ynamadi
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 . GE Gloria U20 durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 1 / 1 Braziliya Chempionati. Gaucho A2 Ligasi U20 GE Gloria U20 ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 Kom Vida Saf U20 yutmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 1 Braziliya Chempionati. Gaucho A2 Ligasi U20 Kom Vida Saf U20 yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
1 / 1 of last matches in all competitions Kom Vida Saf U20 played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in Braziliya Chempionati. Gaucho A2 Ligasi U20 Kom Vida Saf U20 played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in all competitions GE Gloria U20 played with a score of 0:0
1 / 1 of last matches in Braziliya Chempionati. Gaucho A2 Ligasi U20 GE Gloria U20 played with a score of 0:0
Gambling:Birinchi gol muallifi - X
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 21.06.2026 19:43
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!