Emelek (ayollar) - Kito (ayollar) bashoratlar
O'yin bashoratlari
14/03/2026
Emelek (ayollar)
Kito (ayollar)
Bet:Jami - Past (2.5)
Pul tikishJadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. CS Emelec (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11. Quito FC | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Ekvador Chempionati. Ayollar
LDU Kito (ayollar)-Deportivo Ibarra (Women)
Universidad Catolica Del Ecuador (Women)-Kito (ayollar)
Kanada Chempionati. Premyer-ligasi
FC Supra Du Quebec-Fordg
Argentina Chempionati. Torneo Federal A
Alvarado Mar del Plata-CA Germinal
Moldova Chempionati. Super Liga
Zimbru-Belsi
Copa FGF
CE Gramadense RS-GE Bage
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
EME
0.5 Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
EME
5.5 Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Emelek (ayollar) va Kito (ayollar) uchun Ekvador Chempionati. Ayollar turnirida 2026/2026 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
9 / 10 of last matches Emelek (ayollar) in all competitions had less than 2 goals
9 / 10 of last matches Emelek (ayollar) in Ekvador Chempionati. Ayollar had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
5 / 10 of last matches Emelek (ayollar) in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Emelek (ayollar) in Ekvador Chempionati. Ayollar scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
1 / 10 of last matches Emelek (ayollar) in all competitions scored at least 2 goals
1 / 10 of last matches Emelek (ayollar) in Ekvador Chempionati. Ayollar scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!