Deportivo Miksko - CD Marquense bashoratlar
O'yin bashoratlari
07/04/2026
Deportivo Miksko
CD Marquense
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 07.04.2026 19:41
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Deportivo Mixco | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 7 | 5 | 5 | 19 | 19 | 26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. CD Marquense | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17 | 7 | 3 | 7 | 19 | 20 | 24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
AQSh Chempionati. USL
Mayami-Birmingham Legion
AQSh Chempionati. USL 1-liga
Westchester SC-AC Boise
AQSh Chempionati. NWSL. Ayollar
Portland Thorns (Ayollar)-Rasing Luisvill (Ayollar)
AQSh. MLS Next Pro
Crown Legacy FC-Orlando Sity II
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Deportivo Miksko va CD Marquense birinchilardan gol urishgan Liga Nacional, Clausura turnirida 2026/2026 mavsumida
Gollar Vaqt
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Deportivo Miksko uyinlar va CD Marquense uyinlar turnir ichida Liga Nacional, Clausura
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Deportivo Miksko va CD Marquense uchun Liga Nacional, Clausura turnirida 2026/2026 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
10 / 10 of last matches Deportivo Miksko in all competitions had less than 3 goals
10 / 10 of last matches Deportivo Miksko in Liga Nacional, Clausura had less than 3 goals
9 / 10 of last matches CD Marquense in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches CD Marquense in Liga Nacional, Clausura had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
9 / 10 of last matches Deportivo Miksko in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Deportivo Miksko in Liga Nacional, Clausura scored at least 1 goal
5 / 9 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches CD Marquense in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches CD Marquense in Liga Nacional, Clausura scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . Deportivo Miksko durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 7 / 10 Liga Nacional, Clausura Deportivo Miksko ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 5 / 9 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . CD Marquense durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Liga Nacional, Clausura CD Marquense ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
7 / 10 of last matches Deportivo Miksko in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Deportivo Miksko in Liga Nacional, Clausura had less than 2 goals
7 / 9 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches CD Marquense in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches CD Marquense in Liga Nacional, Clausura had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 Deportivo Miksko yutmagan
So'nggi o'yinlarning 8 / 10 Liga Nacional, Clausura Deportivo Miksko yutmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 9 g'alaba bilan yakunlangan CD Marquense
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
2 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Deportivo Miksko mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Deportivo Miksko va Liga Nacional, Clausura mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 9 g'alaba bilan yakunlangan Deportivo Miksko
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 CD Marquense yutmagan
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 Liga Nacional, Clausura CD Marquense yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 07.04.2026 19:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!