Ligalar
Koefitsiyent formati
YANGI: Bukmeykerlar
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz. Bizning veb -saytimizni ko'rib chiqib, siz bizning cookie -fayllar siyosatimizga rozilik bildirasiz. Maxfiylik va cookie siyosati

Danbar Rovers U20 - Nepin U20 bashoratlar

O'yin bashoratlari

11/05/2024

Danbar Rovers U20

03:00

Nepin U20

Bet:Ikki marta imkoniyat - X2

Oran:1.87

Pul tikish

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 11.05.2024 19:40

Taqqoslash statistikasi

10
O'yinlar
10
4
Yutadi
1
1
Chizadi
3
5
Yo'qotishlar
6
23
Gol urdi
8
26
Tan oldi
16
-3
Maqsad farqi
-8
6
O'rtacha gollar
6
2.3
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
0.8
2.6
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
1.6
4.9
Ikkala jamoa gol urishdi
2.4
18.6'
Daqiqalar/gol
34.4'

Kim g'alaba qozonadi?

Danbar Rovers U20
DAN - %
Nepin U20
NEP - %
chizadi - %

Ikkala jamoa gol uradimi?

Ha - 50%
Yo'q - 50%

Kim birinchi gol uradi?

Danbar Rovers U20
DAN - 33%
Nepin U20
NEP - 33%
Gol yo‘q - 34%

O‘yinoldi statistikasi

10
O'yinlar
10
4
Yutadi
1
1
Chizadi
3
5
Yo'qotishlar
6
23
Gol urdi
8
26
Tan oldi
16
-3
Maqsad farqi
-8
6
O'rtacha gollar
6
2.3
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
0.8
2.6
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
1.6
4.9
Ikkala jamoa gol urishdi
2.4
18.6'
Daqiqalar/gol
34.4'

Tikish bo'yicha maslahatlar

Danbar Rovers U20

5 / 10 of last matches Danbar Rovers U20 in all competitions had less than 2 goals

Danbar Rovers U20

2 / 7 of last matches Danbar Rovers U20 in U20 NSW NPL had less than 2 goals

Nepin U20

9 / 10 of last matches Nepin U20 in all competitions had less than 2 goals

Nepin U20

8 / 10 of last matches Nepin U20 in U20 NSW NPL had less than 2 goals

Gambling:Jami - Past (1.5)

Danbar Rovers U20

7 / 10 of last matches Danbar Rovers U20 in all competitions had less than 3 goals

Danbar Rovers U20

4 / 7 of last matches Danbar Rovers U20 in U20 NSW NPL had less than 3 goals

Nepin U20

10 / 10 of last matches Nepin U20 in all competitions had less than 3 goals

Nepin U20

9 / 10 of last matches Nepin U20 in U20 NSW NPL had less than 3 goals

Gambling:Jami - Past (2.5)

Danbar Rovers U20

4 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Danbar Rovers U20 , kamida bitta jamoa gol olmagan

Danbar Rovers U20

So'nggi o'yinlarning 3 / 7 , Danbar Rovers U20 ichida U20 NSW NPL , kamida bitta jamoa gol ura olmagan

Nepin U20

5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Nepin U20 , kamida bitta jamoa gol olmagan

Nepin U20

So'nggi o'yinlarning 4 / 10 , Nepin U20 ichida U20 NSW NPL , kamida bitta jamoa gol ura olmagan

Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q

Danbar Rovers U20

Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Danbar Rovers U20 jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.

Danbar Rovers U20

2 / 7 oxirgi o'yinlar Danbar Rovers U20 va U20 NSW NPL durang bilan yakunlangan

Nepin U20

Oxirgi oʻyinlarining 4 / 10 boʻyicha Nepin U20 jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.

Nepin U20

3 / 10 oxirgi o'yinlar Nepin U20 va U20 NSW NPL durang bilan yakunlangan

Gambling:1x2 - X

Danbar Rovers U20

Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 Danbar Rovers U20 uning g'alabasi bilan yakunlandi

Danbar Rovers U20

So'nggi o'yinlarning 3 / 7 Danbar Rovers U20 va U20 NSW NPL uning g'alabasi bilan yakunlandi

Nepin U20

4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Nepin U20 mag'lubiyat bilan yakunlangan

Nepin U20

4 / 10 oxirgi o'yinlar Nepin U20 va U20 NSW NPL mag'lubiyat bilan yakunlangan

Gambling:1x2 - G1

Danbar Rovers U20

2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Danbar Rovers U20 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Danbar Rovers U20

2 / 7 oxirgi o'yinlar Danbar Rovers U20 va U20 NSW NPL 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Nepin U20

4 / 10 oxirgi o'yinlar Nepin U20 va U20 NSW NPL 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi

Gambling:1x2 - 1 yarm - G1

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 11.05.2024 19:40

Chat

Xabarlar yoʻq

Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!