Ligalar
Koefitsiyent formati
YANGI: Bukmeykerlar
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz. Bizning veb -saytimizni ko'rib chiqib, siz bizning cookie -fayllar siyosatimizga rozilik bildirasiz. Maxfiylik va cookie siyosati

Dinamo (yosh) - Dinamo-Vladivostok bashoratlar

O'yin bashoratlari

20/05/2026

Dinamo (yosh)

12:00

Dinamo-Vladivostok

Bet:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q

Oran:2.19

Pul tikish

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 20.05.2026 19:41

Boshdan boshga

Yutadi
Chizadi
Yutadi
1
2
1

Taqqoslash statistikasi

10
O'yinlar
10
1
Yutadi
4
4
Chizadi
3
5
Yo'qotishlar
3
11
Gol urdi
13
23
Tan oldi
12
-12
Maqsad farqi
+1
5
O'rtacha gollar
4
1.1
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
1.3
2.3
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
1.2
3.4
Ikkala jamoa gol urishdi
2.5
13.2'
Daqiqalar/gol
30.2'

Kim g'alaba qozonadi?

Dinamo (yosh)
DIN - %
Dinamo-Vladivostok
DYN - %
chizadi - %

Ikkala jamoa gol uradimi?

Ha - 50%
Yo'q - 50%

Kim birinchi gol uradi?

Dinamo (yosh)
DIN - 33%
Dinamo-Vladivostok
DYN - 33%
Gol yo‘q - 34%

O‘yinoldi statistikasi

10
O'yinlar
10
1
Yutadi
4
4
Chizadi
3
5
Yo'qotishlar
3
11
Gol urdi
13
23
Tan oldi
12
-12
Maqsad farqi
+1
5
O'rtacha gollar
4
1.1
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
1.3
2.3
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
1.2
3.4
Ikkala jamoa gol urishdi
2.5
13.2'
Daqiqalar/gol
30.2'

Gollar Handikap

To‘liq vaqt
1st half/2nd half
Handikap
Dinamo (yosh) DIN Dinamo-Vladivostok DYN
+2.5
90%
0%
+1.5
77%
0%
+0.5
77%
0%
-0.5
50%
0%
-1.5
17%
0%
-2.5
10%
0%
Handikap
Dinamo (yosh) DIN Dinamo-Vladivostok DYN
+1.5 1Y
93%
0%
+1.5 2Y
83%
0%
+0.5 1Y
83%
0%
+ 0.5 2Y
80%
0%
-0.5 1Y
23%
0%
-0.5 2Y
43%
0%
-1.5 1Y
7%
0%
-1.5 2Y
13%
0%

Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan

Kartalar Statistika

Umumiy Kartalar / O‘yin
Dinamo (yosh) DIN Dinamo-Vladivostok DYN
0
0
0

Umumiy kartalar har bir o‘yinda Dinamo (yosh) va Dinamo-Vladivostok uchun Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush turnirida mavsumida

Umumiy Kartalar
Jamoa Kartalari/Kartalar Qarshi
Umumiy Kartalar
Dinamo (yosh) DIN Dinamo-Vladivostok DYN
O‘rtacha
Dan yuqori 2.5
7%
0%
3%
Dan yuqori 3.5
7%
0%
3%
Dan yuqori 4.5
3%
0%
5%
Dan yuqori 5.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 6.5
0%
0%
0%
Jamoa Kartalari
Dinamo (yosh) DIN Dinamo-Vladivostok DYN
O‘rtacha
Dan yuqori 0.5
7%
0%
3%
Dan yuqori 1.5
7%
0%
3%
Dan yuqori 2.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 3.5
0%
0%
0%
Kartalar Qarshi
Dinamo (yosh) DIN Dinamo-Vladivostok DYN
O‘rtacha
Dan yuqori 0.5
7%
0%
3%
Dan yuqori 1.5
7%
0%
3%
Dan yuqori 2.5
3%
0%
1%
Dan yuqori 3.5
3%
0%
1%

Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan

Tikish bo'yicha maslahatlar

Dinamo (yosh)

3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Dinamo (yosh) mag'lubiyat bilan yakunlangan

Dinamo (yosh)

1 / 10 oxirgi o'yinlar Dinamo (yosh) va Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush mag'lubiyat bilan yakunlangan

Dinamo-Vladivostok

Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 Dinamo-Vladivostok uning g'alabasi bilan yakunlandi

Dinamo-Vladivostok

So'nggi o'yinlarning 3 / 10 Dinamo-Vladivostok va Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush uning g'alabasi bilan yakunlandi

Dinamo-Vladivostok

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 g'alaba bilan yakunlangan Dinamo-Vladivostok

Gambling:1x2 - G2

Dinamo (yosh)

3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Dinamo (yosh) mag'lubiyat bilan yakunlangan

Dinamo (yosh)

1 / 10 oxirgi o'yinlar Dinamo (yosh) va Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush mag'lubiyat bilan yakunlangan

Dinamo (yosh)

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 g'alaba bilan yakunlangan Dinamo (yosh)

Dinamo-Vladivostok

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 Dinamo-Vladivostok yutmagan

Dinamo-Vladivostok

So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush Dinamo-Vladivostok yutmagan

Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2

Dinamo (yosh)

1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Dinamo (yosh) 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi

Dinamo (yosh)

1 / 3 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Dinamo (yosh) g'alaba bilan yakunlangan

Dinamo-Vladivostok

3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Dinamo-Vladivostok 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi

Dinamo-Vladivostok

3 / 10 so'nggi o'yinlar Dinamo-Vladivostok va Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi

Gambling:1x2 - 2 yarm - G1

Dinamo (yosh)

Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 Dinamo (yosh) uning g'alabasi bilan yakunlandi

Dinamo (yosh)

So'nggi o'yinlarning 2 / 10 Dinamo (yosh) va Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush uning g'alabasi bilan yakunlandi

Dinamo-Vladivostok

3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Dinamo-Vladivostok mag'lubiyat bilan yakunlangan

Dinamo-Vladivostok

3 / 10 oxirgi o'yinlar Dinamo-Vladivostok va Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush mag'lubiyat bilan yakunlangan

Gambling:1x2 - G1

Dinamo (yosh)

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 . Dinamo (yosh) durang olmagan

Dinamo (yosh)

Oxirgi o'yinlarning 3 / 10 Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush Dinamo (yosh) ichida durang o'ynamadi

Dinamo (yosh) Dinamo-Vladivostok

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 g'alaba bilan yakunlangan

Dinamo-Vladivostok

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 . Dinamo-Vladivostok durang olmagan

Dinamo-Vladivostok

Oxirgi o'yinlarning 6 / 10 Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush Dinamo-Vladivostok ichida durang o'ynamadi

Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12

Dinamo (yosh)

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 Dinamo (yosh) yutmagan

Dinamo (yosh)

So'nggi o'yinlarning 4 / 10 Rossiya chempionati. 2-liga. A divizioni. Kumush Dinamo (yosh) yutmagan

Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 20.05.2026 19:41

Chat

Xabarlar yoʻq

Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!