Ligalar
Koefitsiyent formati
YANGI: Bukmeykerlar
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz. Bizning veb -saytimizni ko'rib chiqib, siz bizning cookie -fayllar siyosatimizga rozilik bildirasiz. Maxfiylik va cookie siyosati

Zurich Nomads - Uni Iks Labs bashoratlar

O'yin bashoratlari

31/08/2024

Zurich Nomads

07:00

Uni Iks Labs

Bet:Ikki marta imkoniyat - 12

Pul tikish

Boshdan boshga

Yutadi
Chizadi
Yutadi
0
1
1

Taqqoslash statistikasi

8
O'yinlar
10
6
Yutadi
9
1
Chizadi
0
1
Yo'qotishlar
1
42
Gol urdi
38
11
Tan oldi
6
+31
Maqsad farqi
+32
5
O'rtacha gollar
2
5.3
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
3.8
1.4
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
0.6
6.6
Ikkala jamoa gol urishdi
4.4
14.1'
Daqiqalar/gol
21.2'

Kim g'alaba qozonadi?

Zurich Nomads
ZUR - %
Uni Iks Labs
UNI - %
chizadi - %

Ikkala jamoa gol uradimi?

Ha - 50%
Yo'q - 50%

Kim birinchi gol uradi?

Zurich Nomads
ZUR - 33%
Uni Iks Labs
UNI - 33%
Gol yo‘q - 34%

O‘yinoldi statistikasi

8
O'yinlar
10
6
Yutadi
9
1
Chizadi
0
1
Yo'qotishlar
1
42
Gol urdi
38
11
Tan oldi
6
+31
Maqsad farqi
+32
5
O'rtacha gollar
2
5.3
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
3.8
1.4
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
0.6
6.6
Ikkala jamoa gol urishdi
4.4
14.1'
Daqiqalar/gol
21.2'

Tikish bo'yicha maslahatlar

Zurich Nomads

8 / 8 of last matches Zurich Nomads in all competitions scored at least 1 goal

Zurich Nomads

8 / 8 of last matches Zurich Nomads in Belarus hempionati. Ikkinchi liga scored at least 1 goal

Zurich Nomads Uni Iks Labs

1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal

Uni Iks Labs

9 / 10 of last matches Uni Iks Labs in all competitions scored at least 1 goal

Uni Iks Labs

9 / 10 of last matches Uni Iks Labs in Belarus hempionati. Ikkinchi liga scored at least 1 goal

Gambling:Jami - Oshgan (0.5)

Zurich Nomads

7 / 8 of last matches Zurich Nomads in all competitions scored at least 2 goals

Zurich Nomads

7 / 8 of last matches Zurich Nomads in Belarus hempionati. Ikkinchi liga scored at least 2 goals

Zurich Nomads Uni Iks Labs

1 / 1 of the last matches between the teams was at least 2 goals

Uni Iks Labs

8 / 10 of last matches Uni Iks Labs in all competitions scored at least 2 goals

Uni Iks Labs

8 / 10 of last matches Uni Iks Labs in Belarus hempionati. Ikkinchi liga scored at least 2 goals

Gambling:Jami - Oshgan (1.5)

Zurich Nomads

6 / 8 of last matches Zurich Nomads in all competitions scored at least 3 goals

Zurich Nomads

6 / 8 of last matches Zurich Nomads in Belarus hempionati. Ikkinchi liga had at least 3 goals

Uni Iks Labs

8 / 10 of last matches Uni Iks Labs in all competitions scored at least 3 goals

Uni Iks Labs

8 / 10 of last matches Uni Iks Labs in Belarus hempionati. Ikkinchi liga had at least 3 goals

Gambling:Jami - Oshgan (2.5)

Zurich Nomads

1 / 8 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Zurich Nomads mag'lubiyat bilan yakunlangan

Zurich Nomads

1 / 8 oxirgi o'yinlar Zurich Nomads va Belarus hempionati. Ikkinchi liga mag'lubiyat bilan yakunlangan

Uni Iks Labs

Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 Uni Iks Labs uning g'alabasi bilan yakunlandi

Uni Iks Labs

So'nggi o'yinlarning 9 / 10 Uni Iks Labs va Belarus hempionati. Ikkinchi liga uning g'alabasi bilan yakunlandi

Uni Iks Labs

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan Uni Iks Labs

Gambling:1x2 - G2

Zurich Nomads

1 / 8 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Zurich Nomads mag'lubiyat bilan yakunlangan

Zurich Nomads

1 / 8 oxirgi o'yinlar Zurich Nomads va Belarus hempionati. Ikkinchi liga mag'lubiyat bilan yakunlangan

Zurich Nomads

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan Zurich Nomads

Uni Iks Labs

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 Uni Iks Labs yutmagan

Uni Iks Labs

So'nggi o'yinlarning 9 / 10 Belarus hempionati. Ikkinchi liga Uni Iks Labs yutmagan

Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2

Zurich Nomads

3 / 8 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Zurich Nomads , kamida bitta jamoa gol olmagan

Zurich Nomads

So'nggi o'yinlarning 3 / 8 , Zurich Nomads ichida Belarus hempionati. Ikkinchi liga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan

Uni Iks Labs

8 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Uni Iks Labs , kamida bitta jamoa gol olmagan

Uni Iks Labs

So'nggi o'yinlarning 8 / 10 , Uni Iks Labs ichida Belarus hempionati. Ikkinchi liga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan

Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q

Chat

Xabarlar yoʻq

Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!