Espanyol II - Sant Andreu bashoratlar
O'yin bashoratlari
01/09/2024
Espanyol II
Sant Andreu
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 01.09.2024 19:43
Taqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
South Australia NPL, Reserves, Women
Adelaide Comets FC Reserves (Women)-Ffsa Ntc Reserve (Women)
AQSh Chempionati. NWSL. Ayollar
Angel City FC (Women)-Orlando Pride (Ayollar)
Avstraliya Chempionati. Viktoriya Preymer-liga. Ayollar
Avondale FC (Women)-Essendon Royals (ayollar)
U23 Queensland NPL
Gold Coast Knights FC U23-Moreton City Excelsior U23
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Tuson-Stars FC
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Espanyol II va Sant Andreu uchun Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh turnirida 2024/2025 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 Espanyol II uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 3 / 10 Espanyol II va Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Espanyol II
2 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Sant Andreu mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Sant Andreu va Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
6 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Espanyol II , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , Espanyol II ichida Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
6 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Sant Andreu , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 , Sant Andreu ichida Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . Espanyol II durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh Espanyol II ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 . Sant Andreu durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 6 / 10 Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh Sant Andreu ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Oxirgi oʻyinlarining 2 / 10 boʻyicha Espanyol II jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
2 / 10 oxirgi o'yinlar Espanyol II va Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 4 / 10 boʻyicha Sant Andreu jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
4 / 10 oxirgi o'yinlar Sant Andreu va Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Espanyol II 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 so'nggi o'yinlar Espanyol II va Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Sant Andreu 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Sant Andreu va Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Sant Andreu g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 Espanyol II yutmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Ispaniya Chempionati. Ikkinchi divizion, RFEF. 4-guruh Espanyol II yutmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Sant Andreu
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 01.09.2024 19:43
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!