Fiorentino - Libertas Borgo-Madjore bashoratlar
O'yin bashoratlari
15/03/2025
Fiorentino
Libertas Borgo-Madjore
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 15.03.2025 19:43
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Fiorentino | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 11 | 6 | 7 | 26 | 23 | 39 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 12. Libertas | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 24 | 4 | 7 | 13 | 24 | 51 | 19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Port Siti-Nort Karolina Fyujn
Minneapolis Siti-St. Croix SC
Copa Espirito Santo
Vitoria ES-Rio Branco-VN
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Minneapolis Siti-Santa-Krus Legendalar
Braziliya Chempionati. Mineyro Ligasi. 2-divizion
Uberaba-Boa
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Fiorentino va Libertas Borgo-Madjore birinchilardan gol urishgan San-Marino Chempionati turnirida 2024/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Fiorentino uyinlar va Libertas Borgo-Madjore uyinlar turnir ichida San-Marino Chempionati
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Fiorentino va Libertas Borgo-Madjore uchun San-Marino Chempionati turnirida 2024/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Oxirgi oʻyinlarining 4 / 10 boʻyicha Fiorentino jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
4 / 10 oxirgi o'yinlar Fiorentino va San-Marino Chempionati durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Libertas Borgo-Madjore jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
3 / 10 oxirgi o'yinlar Libertas Borgo-Madjore va San-Marino Chempionati durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
2 / 10 oxirgi o'yinlar Fiorentino va San-Marino Chempionati 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
4 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Libertas Borgo-Madjore g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Fiorentino 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 10 so'nggi o'yinlar Fiorentino va San-Marino Chempionati 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Libertas Borgo-Madjore 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Libertas Borgo-Madjore va San-Marino Chempionati 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
5 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Libertas Borgo-Madjore g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Fiorentino mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar Fiorentino va San-Marino Chempionati mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 Libertas Borgo-Madjore uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 1 / 10 Libertas Borgo-Madjore va San-Marino Chempionati uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Libertas Borgo-Madjore
Gambling:1x2 - G2
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 Fiorentino uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 2 / 10 Fiorentino va San-Marino Chempionati uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Fiorentino
6 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Libertas Borgo-Madjore mag'lubiyat bilan yakunlangan
6 / 10 oxirgi o'yinlar Libertas Borgo-Madjore va San-Marino Chempionati mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Fiorentino 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Fiorentino g'alaba bilan yakunlangan
4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Libertas Borgo-Madjore 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
4 / 10 so'nggi o'yinlar Libertas Borgo-Madjore va San-Marino Chempionati 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G1
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 15.03.2025 19:43
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!