FC Gomel 2 - FC Ostrovets bashoratlar
O'yin bashoratlari
08/11/2025
FC Gomel 2
FC Ostrovets
Bet:Ikki marta imkoniyat - 12
Pul tikishJadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. FC Ostrovets | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 31 | 13 | 3 | 15 | 48 | 44 | 42 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 30 | 8 | 4 | 18 | 32 | 66 | 28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
OST
1.55 Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda FC Gomel 2 va FC Ostrovets birinchilardan gol urishgan Belorussiya Chempionati. Birinchi Liga turnirida 2025/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
OST
1.42 Statistikasi FC Gomel 2 uyinlar va FC Ostrovets uyinlar turnir ichida Belorussiya Chempionati. Birinchi Liga
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda FC Gomel 2 va FC Ostrovets uchun Belorussiya Chempionati. Birinchi Liga turnirida 2025/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
8 / 10 of last matches FC Ostrovets in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches FC Ostrovets in Belorussiya Chempionati. Birinchi Liga had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
7 / 10 of last matches FC Ostrovets in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches FC Ostrovets in Belorussiya Chempionati. Birinchi Liga scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
6 / 10 of last matches FC Ostrovets in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches FC Ostrovets in Belorussiya Chempionati. Birinchi Liga had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
5 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari FC Ostrovets mag'lubiyat bilan yakunlangan
5 / 10 oxirgi o'yinlar FC Ostrovets va Belorussiya Chempionati. Birinchi Liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 FC Ostrovets yutmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Belorussiya Chempionati. Birinchi Liga FC Ostrovets yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!