FC Motown STA - Cedar Stars Rush bashoratlar
O'yin bashoratlari
30/05/2026
FC Motown STA
Cedar Stars Rush
Bet:Ikki marta imkoniyat - 12
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6. Cedar Stars Rush | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2. FC Motown STA | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 1 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Jackson Boom Usl 2-Mississippi Brilla
GFI Academy-AC Houston Sur
Brazos Vallei Kavalri-Laredo
McKinney Chupacabras FC-Texoma FC
St. Croix SC-Edgewater Castle
Santa-Krus Legendalar-Edgewater Castle
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda FC Motown STA va Cedar Stars Rush uchun AQSh Chempionati. USL. 2-liga turnirida 2026/2026 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
10 / 10 of last matches FC Motown STA in all competitions scored at least 1 goal
10 / 10 of last matches FC Motown STA in AQSh Chempionati. USL. 2-liga scored at least 1 goal
7 / 7 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
6 / 10 of last matches Cedar Stars Rush in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Cedar Stars Rush in AQSh Chempionati. USL. 2-liga scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
9 / 10 of last matches FC Motown STA in all competitions scored at least 2 goals
9 / 10 of last matches FC Motown STA in AQSh Chempionati. USL. 2-liga scored at least 2 goals
3 / 7 of the last matches between the teams was at least 2 goals
6 / 10 of last matches Cedar Stars Rush in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Cedar Stars Rush in AQSh Chempionati. USL. 2-liga scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 FC Motown STA uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 9 / 10 FC Motown STA va AQSh Chempionati. USL. 2-liga uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 7 g'alaba bilan yakunlangan FC Motown STA
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Cedar Stars Rush mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar Cedar Stars Rush va AQSh Chempionati. USL. 2-liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 FC Motown STA yutmagan
So'nggi o'yinlarning 9 / 10 AQSh Chempionati. USL. 2-liga FC Motown STA yutmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 7 g'alaba bilan yakunlangan Cedar Stars Rush
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
3 / 10 of last matches FC Motown STA in all competitions had less than 3 goals
3 / 10 of last matches FC Motown STA in AQSh Chempionati. USL. 2-liga had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Cedar Stars Rush in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Cedar Stars Rush in AQSh Chempionati. USL. 2-liga had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda FC Motown STA , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , FC Motown STA ichida AQSh Chempionati. USL. 2-liga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 7 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Cedar Stars Rush , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , Cedar Stars Rush ichida AQSh Chempionati. USL. 2-liga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!