Progress Niderkorn - Mondorf-le-Ben bashoratlar
O'yin bashoratlari
09/08/2025
Progress Niderkorn
Mondorf-le-Ben
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 10.08.2025 19:41
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12. Progres Niedercorn | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. Mondorf-les-Bains | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
New England FC-Vermont Green FC
AQSh Chempionati. USL 1-liga
Sharlott Independens-Corpus Christi
AQSh chempionati. NPSL
Dulut-Dakota Fusion
Chili Kubogi
Cobresal-Deportes La Serena
Deportes Limache-Kokimbo Unido
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Progress Niderkorn va Mondorf-le-Ben uchun Lyuksenburg Chempionati turnirida 2025/2026 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Progress Niderkorn mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar Progress Niderkorn va Lyuksenburg Chempionati mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 Mondorf-le-Ben uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 Mondorf-le-Ben va Lyuksenburg Chempionati uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Mondorf-le-Ben
Gambling:1x2 - G2
3 / 10 oxirgi o'yinlar Progress Niderkorn va Lyuksenburg Chempionati 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Mondorf-le-Ben 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 oxirgi o'yinlar Mondorf-le-Ben va Lyuksenburg Chempionati 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Mondorf-le-Ben g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Progress Niderkorn 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 10 so'nggi o'yinlar Progress Niderkorn va Lyuksenburg Chempionati 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Mondorf-le-Ben 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Mondorf-le-Ben va Lyuksenburg Chempionati 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Mondorf-le-Ben g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
4 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Progress Niderkorn , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 , Progress Niderkorn ichida Lyuksenburg Chempionati , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Mondorf-le-Ben , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 , Mondorf-le-Ben ichida Lyuksenburg Chempionati , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 Progress Niderkorn uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Progress Niderkorn va Lyuksenburg Chempionati uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Progress Niderkorn
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Mondorf-le-Ben mag'lubiyat bilan yakunlangan
3 / 10 oxirgi o'yinlar Mondorf-le-Ben va Lyuksenburg Chempionati mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 . Progress Niderkorn durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 10 / 10 Lyuksenburg Chempionati Progress Niderkorn ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 10 / 10 . Mondorf-le-Ben durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 10 / 10 Lyuksenburg Chempionati Mondorf-le-Ben ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 10.08.2025 19:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!