Sankt-Pauli - Borussiya bashoratlar
O'yin bashoratlari
23/08/2025
Sankt-Pauli
Borussiya
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 23.08.2025 19:44
Taqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
U23 Queensland NPL
Rochedale Rovers U23-Moreton City Excelsior U23
Queensland Premier League 3 Metro
Newmarket SFC-North Lakes United
Myanma Chempionati. Ayollar
Myavadi (ayollar)-Shan Yunayted (ayollar)
Rossiya Chempionati. PFL. 4-guruh
FC Krylia Sovetov Samara-2-FC Chelyabinsk 2
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Vaqt
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Sankt-Pauli va Borussiya uchun Bundesliga turnirida 2025/2026 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Sankt-Pauli 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 oxirgi o'yinlar Sankt-Pauli va Bundesliga 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Sankt-Pauli g'alaba bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Borussiya va Bundesliga 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Sankt-Pauli mag'lubiyat bilan yakunlangan
3 / 10 oxirgi o'yinlar Sankt-Pauli va Bundesliga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 Borussiya uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 Borussiya va Bundesliga uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Borussiya
Gambling:1x2 - G2
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 Sankt-Pauli uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 2 / 10 Sankt-Pauli va Bundesliga uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Sankt-Pauli
2 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Borussiya mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Borussiya va Bundesliga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Sankt-Pauli jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
5 / 10 oxirgi o'yinlar Sankt-Pauli va Bundesliga durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 2 / 10 boʻyicha Borussiya jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
1 / 10 oxirgi o'yinlar Borussiya va Bundesliga durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
6 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Sankt-Pauli , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 , Sankt-Pauli ichida Bundesliga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
4 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Borussiya , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 , Borussiya ichida Bundesliga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Sankt-Pauli 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Sankt-Pauli g'alaba bilan yakunlangan
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Borussiya 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 so'nggi o'yinlar Borussiya va Bundesliga 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G1
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 23.08.2025 19:44
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!