FK Rostov 2 - Psk Dinskaya bashoratlar
O'yin bashoratlari
28/03/2026
FK Rostov 2
Psk Dinskaya
Bet:Jami - Past (2.5)
Pul tikishBoshqa bashoratlar
Rossiya Chempionati. PFL. 1-guruh
FC Pobeda Khasavyurt-FK Rostov 2
Neftyanik Izberbash-FC Chayka-M Peschanokopskoye
Spartak Nalchik-FC Sevastopol
FC Nart Cherkessk- PFC Kiziltash Bakhchisaray
FC Astrakhan-Zarya Lugansk
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
ROS
2.3 Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Vaqt
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
ROS
0.9 Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda FK Rostov 2 va Psk Dinskaya uchun Rossiya Chempionati. PFL. 1-guruh turnirida 2026/2026 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
6 / 10 of last matches FK Rostov 2 in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches FK Rostov 2 in Rossiya Chempionati. PFL. 1-guruh scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
6 / 10 of last matches FK Rostov 2 in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches FK Rostov 2 in Rossiya Chempionati. PFL. 1-guruh had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
4 / 10 of last matches FK Rostov 2 in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches FK Rostov 2 in Rossiya Chempionati. PFL. 1-guruh scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
2 / 10 of last matches FK Rostov 2 in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches FK Rostov 2 in Rossiya Chempionati. PFL. 1-guruh had at least 3 goals
Gambling:Jami - Oshgan (2.5)
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!