Frimantl Siti U20 - Vestern Nayts U20 bashoratlar
O'yin bashoratlari
10/08/2024
Frimantl Siti U20
Vestern Nayts U20
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 10.08.2024 19:40
Taqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
AQSh. MLS Next Pro
Takoma Defines-Colorado Rapids 2
U23 Victoria Premier League 1
FC Bulleen Lions U23-Langwarrin SC U23
Myanma Chempionati. Ayollar
Shan Yunayted (ayollar)-Yangon Yunayted (ayollar)
Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1
Melburn Viktori II-Nort Sanshayn Egls
Hindiston chempionati. Kalkutta
AS Polis-Aryan
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Tikish bo'yicha maslahatlar
9 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Frimantl Siti U20 mag'lubiyat bilan yakunlangan
9 / 10 oxirgi o'yinlar Frimantl Siti U20 va Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 Vestern Nayts U20 uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 2 / 10 Vestern Nayts U20 va Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan Vestern Nayts U20
Gambling:1x2 - G2
5 / 10 oxirgi o'yinlar Frimantl Siti U20 va Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
5 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Vestern Nayts U20 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
5 / 10 oxirgi o'yinlar Vestern Nayts U20 va Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
4 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Frimantl Siti U20 , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 , Frimantl Siti U20 ichida Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
6 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Vestern Nayts U20 , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 , Vestern Nayts U20 ichida Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 10 / 10 . Frimantl Siti U20 durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 10 / 10 Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 Frimantl Siti U20 ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 10 / 10 . Vestern Nayts U20 durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 10 / 10 Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 Vestern Nayts U20 ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 Frimantl Siti U20 yutmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 10 Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 Frimantl Siti U20 yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
9 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Frimantl Siti U20 mag'lubiyat bilan yakunlangan
9 / 10 oxirgi o'yinlar Frimantl Siti U20 va Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan Frimantl Siti U20
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 Vestern Nayts U20 yutmagan
So'nggi o'yinlarning 2 / 10 Avstraliya. NPL. G'arbiy Avstraliya Premyer ligasi U20 Vestern Nayts U20 yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 10.08.2024 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!