Djordjtoun Xoyas - Vermont Katamounts bashoratlar
O'yin bashoratlari
01/09/2025
Djordjtoun Xoyas
Vermont Katamounts
Bet:Jami - Oshgan (0.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
Latviya Chempionati. Oliy ligasi
Tukums-2000-Super Nova
Rossiya Chempionati. PFL. 4-guruh
Ximik Vurnari-Ural II (Youth)
Efiopiya Chempionati. Premyer-liga
Fasil Kenema-Efiopian Insurans
U19 European Womens Championship
Ispaniya U19 (Ayollar)-Islandiya U19
Litva Chempionati. Birinchi liga
Shaulyay II-Tauras Taurage
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Hyuston-Brazos Vallei Kavalri
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Djordjtoun Xoyas va Vermont Katamounts birinchilardan gol urishgan AQSh Chempionati. NCAA turnirida 2025/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Djordjtoun Xoyas uyinlar va Vermont Katamounts uyinlar turnir ichida AQSh Chempionati. NCAA
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Djordjtoun Xoyas va Vermont Katamounts uchun AQSh Chempionati. NCAA turnirida 2025/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
8 / 10 of last matches Djordjtoun Xoyas in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Djordjtoun Xoyas in AQSh Chempionati. NCAA had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Vermont Katamounts in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Vermont Katamounts in AQSh Chempionati. NCAA had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
5 / 10 of last matches Djordjtoun Xoyas in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Djordjtoun Xoyas in AQSh Chempionati. NCAA scored at least 2 goals
7 / 10 of last matches Vermont Katamounts in all competitions scored at least 2 goals
7 / 10 of last matches Vermont Katamounts in AQSh Chempionati. NCAA scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
2 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Djordjtoun Xoyas mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Djordjtoun Xoyas va AQSh Chempionati. NCAA mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 Vermont Katamounts yutmagan
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 AQSh Chempionati. NCAA Vermont Katamounts yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 . Djordjtoun Xoyas durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 6 / 10 AQSh Chempionati. NCAA Djordjtoun Xoyas ichida durang o'ynamadi
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 . Vermont Katamounts durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 4 / 10 AQSh Chempionati. NCAA Vermont Katamounts ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 Djordjtoun Xoyas yutmagan
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 AQSh Chempionati. NCAA Djordjtoun Xoyas yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Djordjtoun Xoyas , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , Djordjtoun Xoyas ichida AQSh Chempionati. NCAA , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
3 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Vermont Katamounts , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 3 / 10 , Vermont Katamounts ichida AQSh Chempionati. NCAA , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!