Glebe North - Meynut Yuniversiti Taun bashoratlar
O'yin bashoratlari
19/01/2024
Glebe North
Meynut Yuniversiti Taun
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 19.01.2024 18:41
Taqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
U20 NSW League One
Blacktown Spartans FC U20-Newcastle Jets FC U20
South Australia State League 2, Reserves
Northern Demons Reserve-Angle Vale Reserve
Yangi Zelandiya kubogi
Island Bay Yunayted-Miramar Reyndjers
Avstraliya chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi
Hume City-Dandenong Siti
South Australia State League 2, Reserves
Adelaide University SC Reserves-Adelaide Hills Reserves
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Glebe North va Meynut Yuniversiti Taun uchun Irlandiya. Intermidieyt Kap turnirida mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
9 / 10 of last matches Glebe North in all competitions had less than 2 goals
1 / 2 of last matches Glebe North in Irlandiya. Intermidieyt Kap had less than 2 goals
5 / 5 of the last matches between the teams were less than 2 goals
8 / 10 of last matches Meynut Yuniversiti Taun in all competitions had less than 2 goals
2 / 2 of last matches Meynut Yuniversiti Taun in Irlandiya. Intermidieyt Kap had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Meynut Yuniversiti Taun jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
1 / 2 oxirgi o'yinlar Meynut Yuniversiti Taun va Irlandiya. Intermidieyt Kap durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
1 / 2 oxirgi o'yinlar Glebe North va Irlandiya. Intermidieyt Kap 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 5 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Glebe North g'alaba bilan yakunlangan
1 / 2 oxirgi o'yinlar Meynut Yuniversiti Taun va Irlandiya. Intermidieyt Kap 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
1 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Glebe North , kamida bitta jamoa gol olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 5 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
2 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Meynut Yuniversiti Taun , kamida bitta jamoa gol olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Meynut Yuniversiti Taun 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G1
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 Glebe North uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 5 g'alaba bilan yakunlangan Glebe North
1 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Meynut Yuniversiti Taun mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 19.01.2024 18:41
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!