HNK Gorica U19 - Tsibaliya U19 bashoratlar
O'yin bashoratlari
28/10/2023
HNK Gorica U19
Tsibaliya U19
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 28.10.2023 19:40
Taqqoslash statistikasi
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
Tikish bo'yicha maslahatlar
5 / 10 of last matches in all competitions HNK Gorica U19 played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in U19 Prva NL Juniori HNK Gorica U19 played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Tsibaliya U19 played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in U19 Prva NL Juniori Tsibaliya U19 played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
8 / 10 of last matches HNK Gorica U19 in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches HNK Gorica U19 in U19 Prva NL Juniori had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Tsibaliya U19 in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches Tsibaliya U19 in U19 Prva NL Juniori had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda HNK Gorica U19 , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , HNK Gorica U19 ichida U19 Prva NL Juniori , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Tsibaliya U19 , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , Tsibaliya U19 ichida U19 Prva NL Juniori , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
5 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi HNK Gorica U19 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
5 / 10 so'nggi o'yinlar HNK Gorica U19 va U19 Prva NL Juniori 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Tsibaliya U19 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Tsibaliya U19 va U19 Prva NL Juniori 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 1 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Tsibaliya U19 g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari HNK Gorica U19 mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar HNK Gorica U19 va U19 Prva NL Juniori mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 Tsibaliya U19 uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 2 / 10 Tsibaliya U19 va U19 Prva NL Juniori uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan Tsibaliya U19
Gambling:1x2 - G2
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha HNK Gorica U19 jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
3 / 10 oxirgi o'yinlar HNK Gorica U19 va U19 Prva NL Juniori durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 2 / 10 boʻyicha Tsibaliya U19 jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
2 / 10 oxirgi o'yinlar Tsibaliya U19 va U19 Prva NL Juniori durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 28.10.2023 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!