Hudson Valley Hammers - Vestchester Flames bashoratlar
O'yin bashoratlari
12/07/2023
Hudson Valley Hammers
Vestchester Flames
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 12.07.2023 19:40
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. Hudson Valley Hammers | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 11 | 8 | 1 | 2 | 29 | 14 | 25 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7. Westchester Flames | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 13 | 4 | 4 | 5 | 24 | 25 | 16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Hudson Valley Hammers va Vestchester Flames uchun AQSh Chempionati. USL. 2-liga turnirida 2023/2023 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
4 / 10 of last matches Hudson Valley Hammers in all competitions had less than 3 goals
4 / 10 of last matches Hudson Valley Hammers in AQSh Chempionati. USL. 2-liga had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Vestchester Flames in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Vestchester Flames in AQSh Chempionati. USL. 2-liga had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
2 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Hudson Valley Hammers mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Hudson Valley Hammers va AQSh Chempionati. USL. 2-liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 Vestchester Flames yutmagan
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 AQSh Chempionati. USL. 2-liga Vestchester Flames yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
2 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Hudson Valley Hammers mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Hudson Valley Hammers va AQSh Chempionati. USL. 2-liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 Vestchester Flames uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 3 / 10 Vestchester Flames va AQSh Chempionati. USL. 2-liga uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - G2
Oxirgi oʻyinlarining 1 / 10 boʻyicha Hudson Valley Hammers jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
1 / 10 oxirgi o'yinlar Hudson Valley Hammers va AQSh Chempionati. USL. 2-liga durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 4 / 10 boʻyicha Vestchester Flames jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
4 / 10 oxirgi o'yinlar Vestchester Flames va AQSh Chempionati. USL. 2-liga durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 3 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
1 / 10 oxirgi o'yinlar Hudson Valley Hammers va AQSh Chempionati. USL. 2-liga 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Vestchester Flames 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 10 oxirgi o'yinlar Vestchester Flames va AQSh Chempionati. USL. 2-liga 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 Hudson Valley Hammers uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 7 / 10 Hudson Valley Hammers va AQSh Chempionati. USL. 2-liga uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 3 g'alaba bilan yakunlangan Hudson Valley Hammers
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Vestchester Flames mag'lubiyat bilan yakunlangan
3 / 10 oxirgi o'yinlar Vestchester Flames va AQSh Chempionati. USL. 2-liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 12.07.2023 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!