Djvaneng Gelaksi - Mochudi Tsentr Chifs bashoratlar
O'yin bashoratlari
14/12/2024
Djvaneng Gelaksi
Mochudi Tsentr Chifs
Bet:Jami - Oshgan (0.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
Qozog'iston Chempionati. 1-Divizoni
FC Astana Reserve-Kaspiy Reserve
Akademiya Ontustik-Shaxtyor Karaganda
Efiopiya Chempionati. Premyer-liga
Velvalo Adigrat-Sent-Djordj
Velayta Dicha-Efiopiya Buna
Shir Endaselassi-Shaggar City
Auasa Siti-Adama Siti
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Djvaneng Gelaksi va Mochudi Tsentr Chifs birinchilardan gol urishgan Botsvana Chempionati turnirida 2024/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Djvaneng Gelaksi uyinlar va Mochudi Tsentr Chifs uyinlar turnir ichida Botsvana Chempionati
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Djvaneng Gelaksi va Mochudi Tsentr Chifs uchun Botsvana Chempionati turnirida 2024/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
7 / 10 of last matches Djvaneng Gelaksi in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Djvaneng Gelaksi in Botsvana Chempionati had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Mochudi Tsentr Chifs in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Mochudi Tsentr Chifs in Botsvana Chempionati had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 . Djvaneng Gelaksi durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 6 / 10 Botsvana Chempionati Djvaneng Gelaksi ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 3 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . Mochudi Tsentr Chifs durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Botsvana Chempionati Mochudi Tsentr Chifs ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 Djvaneng Gelaksi yutmagan
So'nggi o'yinlarning 10 / 10 Botsvana Chempionati Djvaneng Gelaksi yutmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 3 g'alaba bilan yakunlangan Mochudi Tsentr Chifs
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
8 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Djvaneng Gelaksi , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 8 / 10 , Djvaneng Gelaksi ichida Botsvana Chempionati , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 3 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Mochudi Tsentr Chifs , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , Mochudi Tsentr Chifs ichida Botsvana Chempionati , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
8 / 10 of last matches in all competitions Djvaneng Gelaksi played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in Botsvana Chempionati Djvaneng Gelaksi played with a score of 0:0
2 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Mochudi Tsentr Chifs played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Botsvana Chempionati Mochudi Tsentr Chifs played with a score of 0:0
Gambling:Birinchi gol muallifi - X
8 / 10 of last matches in all competitions Djvaneng Gelaksi played with a score of 0:0
8 / 10 of last matches in Botsvana Chempionati Djvaneng Gelaksi played with a score of 0:0
2 / 3 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Mochudi Tsentr Chifs played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in Botsvana Chempionati Mochudi Tsentr Chifs played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!