Kozarmishlen SE - Szeged 2011 bashoratlar
O'yin bashoratlari
03/09/2023
Kozarmishlen SE
Szeged 2011
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 03.09.2023 19:40
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. Kozarmisleny SE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 7 | 12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6. Szeged 2011 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 6 | 11 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Kozarmishlen SE va Szeged 2011 uchun Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga turnirida 2023/2024 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
4 / 10 of last matches in all competitions Kozarmishlen SE played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga Kozarmishlen SE played with a score of 0:0
2 / 5 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in all competitions Szeged 2011 played with a score of 0:0
6 / 10 of last matches in Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga Szeged 2011 played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
4 / 10 of last matches Kozarmishlen SE in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Kozarmishlen SE in Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga had less than 2 goals
3 / 5 of the last matches between the teams were less than 2 goals
7 / 10 of last matches Szeged 2011 in all competitions had less than 2 goals
7 / 10 of last matches Szeged 2011 in Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
4 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Kozarmishlen SE mag'lubiyat bilan yakunlangan
4 / 10 oxirgi o'yinlar Kozarmishlen SE va Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 Szeged 2011 uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Szeged 2011 va Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 5 g'alaba bilan yakunlangan Szeged 2011
Gambling:1x2 - G2
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 Kozarmishlen SE uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Kozarmishlen SE va Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 5 g'alaba bilan yakunlangan Kozarmishlen SE
2 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Szeged 2011 mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 10 oxirgi o'yinlar Szeged 2011 va Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 5 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Szeged 2011 jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
3 / 10 oxirgi o'yinlar Szeged 2011 va Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 5 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 10 / 10 . Kozarmishlen SE durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 10 / 10 Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga Kozarmishlen SE ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 5 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . Szeged 2011 durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 7 / 10 Vengriya Chempionati. Ikkinchi Liga Szeged 2011 ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 03.09.2023 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!