Kortreyk - SK Beveren bashoratlar
O'yin bashoratlari
01/07/2023
Kortreyk
SK Beveren
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 01.07.2023 19:40
Taqqoslash statistikasi
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Vaqt
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Kortreyk va SK Beveren uchun Klub o'rtoqlik matchlari turnirida 2022/2023 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
5 / 10 of last matches in all competitions Kortreyk played with a score of 0:0
2 / 7 of last matches in Klub o'rtoqlik matchlari Kortreyk played with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions SK Beveren played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
6 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Kortreyk mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 7 oxirgi o'yinlar Kortreyk va Klub o'rtoqlik matchlari mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 SK Beveren uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - G2
7 / 10 of last matches Kortreyk in all competitions had less than 2 goals
3 / 7 of last matches Kortreyk in Klub o'rtoqlik matchlari had less than 2 goals
2 / 10 of the last matches between the teams were less than 2 goals
3 / 10 of last matches SK Beveren in all competitions had less than 2 goals
1 / 1 of last matches SK Beveren in Klub o'rtoqlik matchlari had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Kortreyk , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 2 / 7 , Kortreyk ichida Klub o'rtoqlik matchlari , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda SK Beveren , kamida bitta jamoa gol olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
6 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Kortreyk mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 7 oxirgi o'yinlar Kortreyk va Klub o'rtoqlik matchlari mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Kortreyk
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 SK Beveren yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Kortreyk 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 7 oxirgi o'yinlar Kortreyk va Klub o'rtoqlik matchlari 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Kortreyk g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 01.07.2023 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!