Laytaprodersdorf - FCM Traiskirchen bashoratlar
O'yin bashoratlari
02/07/2026
Laytaprodersdorf
FCM Traiskirchen
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 02.07.2026 00:40
Taqqoslash statistikasi
Bu bashoratlar amalga oshadimi?
Natijani ko'rish uchun ovoz bering
Boshqa bashoratlar
Klub o'rtoqlik matchlari
NK Aluminij-Partizan
Voyvodina-Universitatya
Veles Moskva-Volga
Koper-Xunedoara
Spartak-Spartak Kostroma
KS Vietsysta Krakov-Lisen U21
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Laytaprodersdorf va FCM Traiskirchen birinchilardan gol urishgan Klub o'rtoqlik matchlari turnirida mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Laytaprodersdorf uyinlar va FCM Traiskirchen uyinlar turnir ichida Klub o'rtoqlik matchlari
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Laytaprodersdorf va FCM Traiskirchen uchun Klub o'rtoqlik matchlari turnirida mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 . Laytaprodersdorf durang olmagan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 10 / 10 . FCM Traiskirchen durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 4 / 5 Klub o'rtoqlik matchlari FCM Traiskirchen ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Laytaprodersdorf mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 FCM Traiskirchen uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - G2
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Laytaprodersdorf 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi FCM Traiskirchen 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi FCM Traiskirchen 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 5 oxirgi o'yinlar FCM Traiskirchen va Klub o'rtoqlik matchlari 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Laytaprodersdorf mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 FCM Traiskirchen yutmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 5 Klub o'rtoqlik matchlari FCM Traiskirchen yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
7 / 10 of last matches Laytaprodersdorf in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches FCM Traiskirchen in all competitions scored at least 2 goals
1 / 5 of last matches FCM Traiskirchen in Klub o'rtoqlik matchlari scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 02.07.2026 00:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!