Merrimack Warriors - Saint Peter's bashoratlar
O'yin bashoratlari
11/10/2025
Merrimack Warriors
Saint Peter's
Bet:Jami - Past (2.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. Merrimack Warriors | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 6 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 10. Saint Peter's | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 9 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Avstraliya Chempionati. Kvinsland Premyer Ligasi
Robina City-Brodbich Yunayted
Avstraliya Chempionati. Tasmaniya Premyer ligasi
Devonport Siti-Riversayd Olimpik
Ulverstone SC 2-Kingboro Layons Yunayted
U23 Western Australia NPL
Perth Glory FC U23-Balcatta Etna FC U23
Tasmania Southern Championship
New Town Eagles SC-Olmpiya Uorriors
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Merrimack Warriors va Saint Peter's birinchilardan gol urishgan AQSh Chempionati. NCAA turnirida 2025/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Merrimack Warriors uyinlar va Saint Peter's uyinlar turnir ichida AQSh Chempionati. NCAA
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Merrimack Warriors va Saint Peter's uchun AQSh Chempionati. NCAA turnirida 2025/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
6 / 10 of last matches Merrimack Warriors in all competitions scored at least 1 goal
6 / 10 of last matches Merrimack Warriors in AQSh Chempionati. NCAA scored at least 1 goal
1 / 1 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
7 / 10 of last matches Saint Peter's in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Saint Peter's in AQSh Chempionati. NCAA scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
6 / 10 of last matches Merrimack Warriors in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Merrimack Warriors in AQSh Chempionati. NCAA had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Saint Peter's in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches Saint Peter's in AQSh Chempionati. NCAA had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
4 / 10 of last matches Merrimack Warriors in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches Merrimack Warriors in AQSh Chempionati. NCAA scored at least 2 goals
1 / 1 of the last matches between the teams was at least 2 goals
4 / 10 of last matches Saint Peter's in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches Saint Peter's in AQSh Chempionati. NCAA scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
2 / 10 of last matches Merrimack Warriors in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Merrimack Warriors in AQSh Chempionati. NCAA had at least 3 goals
2 / 10 of last matches Saint Peter's in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Saint Peter's in AQSh Chempionati. NCAA had at least 3 goals
Gambling:Jami - Oshgan (2.5)
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan Merrimack Warriors
Gambling:1x2 - G1
1 / 1 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Merrimack Warriors g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!