Muhammadan Dakka - Rahmatganj MFS bashoratlar
O'yin bashoratlari
21/05/2025
Muhammadan Dakka
Rahmatganj MFS
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 20.05.2025 19:40
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. Mohammedan Dhaka | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 12 | 2 | 1 | 34 | 8 | 38 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4. Rahmatganj MFS | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 15 | 7 | 2 | 6 | 30 | 20 | 23 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Argentina Chempionati. B milliy namunasi
Klub Atletiko Mitre-KA Oll Boys Santa Rosa
Midland-Ximnasiya va Esgrima Jujuy
San Martín de San Huan-Chakarita Juniors
Chili Chempionati. Segunda
Real Yuventud San Jaokuin-KD Trasandino
Argentina Chempionati. Torneo Federal A
Sportivo Belgrano-Independiente de Chivilcoy
Sportivo General San Martin Formosa-Xuventud Antoniana
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Muhammadan Dakka va Rahmatganj MFS birinchilardan gol urishgan Bangladesh Chempionati turnirida 2024/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Muhammadan Dakka uyinlar va Rahmatganj MFS uyinlar turnir ichida Bangladesh Chempionati
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Muhammadan Dakka va Rahmatganj MFS uchun Bangladesh Chempionati turnirida 2024/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
4 / 10 of last matches in all competitions Muhammadan Dakka played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Bangladesh Chempionati Muhammadan Dakka played with a score of 0:0
5 / 10 of the last matches between the teams ended with a score of 0:0
5 / 10 of last matches in all competitions Rahmatganj MFS played with a score of 0:0
4 / 10 of last matches in Bangladesh Chempionati Rahmatganj MFS played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Muhammadan Dakka 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 so'nggi o'yinlar Muhammadan Dakka va Bangladesh Chempionati 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Rahmatganj MFS 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Rahmatganj MFS va Bangladesh Chempionati 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Rahmatganj MFS g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
1 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Muhammadan Dakka mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 10 oxirgi o'yinlar Muhammadan Dakka va Bangladesh Chempionati mag'lubiyat bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Muhammadan Dakka
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 Rahmatganj MFS yutmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Bangladesh Chempionati Rahmatganj MFS yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - X2
Oxirgi oʻyinlarining 2 / 10 boʻyicha Muhammadan Dakka jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
2 / 10 oxirgi o'yinlar Muhammadan Dakka va Bangladesh Chempionati durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 4 / 10 boʻyicha Rahmatganj MFS jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
2 / 10 oxirgi o'yinlar Rahmatganj MFS va Bangladesh Chempionati durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
1 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Muhammadan Dakka mag'lubiyat bilan yakunlangan
1 / 10 oxirgi o'yinlar Muhammadan Dakka va Bangladesh Chempionati mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 Rahmatganj MFS uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 3 / 10 Rahmatganj MFS va Bangladesh Chempionati uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Rahmatganj MFS
Gambling:1x2 - G2
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Rahmatganj MFS 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 10 oxirgi o'yinlar Rahmatganj MFS va Bangladesh Chempionati 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Rahmatganj MFS g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G2
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 20.05.2025 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!