Maunt Gravatt Houk - Newmarket SFC bashoratlar
O'yin bashoratlari
22/06/2024
Maunt Gravatt Houk
Newmarket SFC
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 22.06.2024 19:40
Taqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
Queensland Premier League 3 Metro
Newmarket SFC-North Lakes United
Maunt Gravatt Houk-Springfield United
Queensland NPL, Women
Sunshine Kost Uonderers (Ayollar)-Olympic Brisbane (Ayollar)
Eastern Suburbs (ayollar)-Gold Kost Yunayted (Ayollar)
Gold Coast Knights (Women)-Kvinslend Layons (Ayollar)
U23 Queensland Premier League 1
Robina City U23-Capalaba FC U23
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Maunt Gravatt Houk va Newmarket SFC uchun Queensland Premier League 3 Metro turnirida mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
7 / 10 of last matches Maunt Gravatt Houk in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Maunt Gravatt Houk in Queensland Premier League 3 Metro had less than 3 goals
5 / 10 of last matches Newmarket SFC in all competitions had less than 3 goals
6 / 10 of last matches Newmarket SFC in Queensland Premier League 3 Metro had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
7 / 10 of last matches Maunt Gravatt Houk in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Maunt Gravatt Houk in Queensland Premier League 3 Metro scored at least 1 goal
2 / 2 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
8 / 10 of last matches Newmarket SFC in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Newmarket SFC in Queensland Premier League 3 Metro scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 Maunt Gravatt Houk uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Maunt Gravatt Houk va Queensland Premier League 3 Metro uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Newmarket SFC mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 10 oxirgi o'yinlar Newmarket SFC va Queensland Premier League 3 Metro mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
4 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Maunt Gravatt Houk , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 10 , Maunt Gravatt Houk ichida Queensland Premier League 3 Metro , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
1 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Newmarket SFC , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 10 , Newmarket SFC ichida Queensland Premier League 3 Metro , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Maunt Gravatt Houk 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 oxirgi o'yinlar Maunt Gravatt Houk va Queensland Premier League 3 Metro 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 2 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Maunt Gravatt Houk g'alaba bilan yakunlangan
1 / 10 oxirgi o'yinlar Newmarket SFC va Queensland Premier League 3 Metro 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Maunt Gravatt Houk 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
2 / 2 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Maunt Gravatt Houk g'alaba bilan yakunlangan
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Newmarket SFC 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 so'nggi o'yinlar Newmarket SFC va Queensland Premier League 3 Metro 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G1
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 22.06.2024 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!