Nees Atromitou (Women) - AE Kifisia (Women) bashoratlar
O'yin bashoratlari
12/10/2025
Nees Atromitou (Women)
AE Kifisia (Women)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 12.10.2025 19:42
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8. AE Kifisia (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 14. Nees Atromitou (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 14 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
AQSh Chempionati. USL
Mayami-Birmingham Legion
AQSh Chempionati. USL 1-liga
Westchester SC-AC Boise
AQSh Chempionati. NWSL. Ayollar
Portland Thorns (Ayollar)-Rasing Luisvill (Ayollar)
AQSh. MLS Next Pro
Crown Legacy FC-Orlando Sity II
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Bigfoot FC-Bangers FC
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Nees Atromitou (Women) va AE Kifisia (Women) birinchilardan gol urishgan Gretsiya Chempionati. Ayollar turnirida 2025/2026 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Nees Atromitou (Women) uyinlar va AE Kifisia (Women) uyinlar turnir ichida Gretsiya Chempionati. Ayollar
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Nees Atromitou (Women) va AE Kifisia (Women) uchun Gretsiya Chempionati. Ayollar turnirida 2025/2026 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
8 / 10 of last matches Nees Atromitou (Women) in all competitions had less than 2 goals
8 / 10 of last matches Nees Atromitou (Women) in Gretsiya Chempionati. Ayollar had less than 2 goals
2 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
6 / 10 of last matches AE Kifisia (Women) in all competitions had less than 2 goals
6 / 10 of last matches AE Kifisia (Women) in Gretsiya Chempionati. Ayollar had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
8 / 10 of last matches Nees Atromitou (Women) in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Nees Atromitou (Women) in Gretsiya Chempionati. Ayollar had less than 3 goals
9 / 10 of last matches AE Kifisia (Women) in all competitions had less than 3 goals
9 / 10 of last matches AE Kifisia (Women) in Gretsiya Chempionati. Ayollar had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
5 / 10 of last matches Nees Atromitou (Women) in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches Nees Atromitou (Women) in Gretsiya Chempionati. Ayollar scored at least 1 goal
1 / 2 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
5 / 10 of last matches AE Kifisia (Women) in all competitions scored at least 1 goal
5 / 10 of last matches AE Kifisia (Women) in Gretsiya Chempionati. Ayollar scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
2 / 10 of last matches Nees Atromitou (Women) in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Nees Atromitou (Women) in Gretsiya Chempionati. Ayollar had at least 3 goals
1 / 10 of last matches AE Kifisia (Women) in all competitions scored at least 3 goals
1 / 10 of last matches AE Kifisia (Women) in Gretsiya Chempionati. Ayollar had at least 3 goals
Gambling:Jami - Oshgan (2.5)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 12.10.2025 19:42
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!