Nyukasl Benfild - Wythenshawe Town bashoratlar
O'yin bashoratlari
14/09/2024
Nyukasl Benfild
Wythenshawe Town
Bet:1x2 - G2
Pul tikishBoshqa bashoratlar
Campeon de Campeones, Women
Klub Amerika (Ayollar)-UNL Tigres (Ayollar)
AQSh Chempionati. NWSL. Ayollar
Angel City FC (Women)-Rasing Luisvill (Ayollar)
U20 CONCACAF Championship
Gonduras U20-Yamayka U20
Meksika Chempionati. Liga MX
Pachuka-Keretaro
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Laredo-Vermont Green FC
Primera A, Apertura
Once Caldas-Kukuta Deportivo
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Nyukasl Benfild va Wythenshawe Town uchun FA Cup, Qualification turnirida 2024/2024 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 2 / 2 . Nyukasl Benfild durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 1 / 1 FA Cup, Qualification Nyukasl Benfild ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
2 / 2 of last matches Nyukasl Benfild in all competitions scored at least 1 goal
1 / 1 of last matches Nyukasl Benfild in FA Cup, Qualification scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
2 / 2 of last matches Nyukasl Benfild in all competitions had less than 3 goals
1 / 1 of last matches Nyukasl Benfild in FA Cup, Qualification had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 2 Nyukasl Benfild uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 1 / 1 Nyukasl Benfild va FA Cup, Qualification uning g'alabasi bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 1 / 2 Nyukasl Benfild yutmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 1 FA Cup, Qualification Nyukasl Benfild yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
1 / 2 of last matches Nyukasl Benfild in all competitions scored at least 2 goals
1 / 1 of last matches Nyukasl Benfild in FA Cup, Qualification scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!