Nyuri Siti - Dollingstaun bashoratlar
O'yin bashoratlari
28/11/2025
Nyuri Siti
Dollingstaun
Bet:Jami - Past (2.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
Tasmania Southern Championship
Taroona-Hobart United FC
Tasmania Northern Championship
Launceston City FC 2-Somerset
U23 Queensland Premier League 1
Robina City U23-Broadbeach United U23
South Australia NPL, Reserves, Women
Modbury Vista Reserves (Women)-Salisbury Inter Reserve (Women)
U23 Victoria Premier League 1
North Sunshine Eagles FC U23-Manningham United Blues FC U23
Tasmania Super League, Women
Glenorchy Knights (Women)-Kingborough Lions United (Women)
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Nyuri Siti va Dollingstaun uchun Shimoliy Irlandiya. Intermidiet ligasi turnirida mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
7 / 10 of last matches Nyuri Siti in all competitions scored at least 1 goal
2 / 2 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
4 / 7 of last matches Dollingstaun in all competitions scored at least 1 goal
3 / 4 of last matches Dollingstaun in Shimoliy Irlandiya. Intermidiet ligasi scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
7 / 10 of last matches Nyuri Siti in all competitions had less than 2 goals
1 / 1 of last matches Nyuri Siti in Shimoliy Irlandiya. Intermidiet ligasi had less than 2 goals
1 / 2 of the last matches between the teams were less than 2 goals
5 / 7 of last matches Dollingstaun in all competitions had less than 2 goals
2 / 4 of last matches Dollingstaun in Shimoliy Irlandiya. Intermidiet ligasi had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 . Nyuri Siti durang olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 2 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 7 . Dollingstaun durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 2 / 4 Shimoliy Irlandiya. Intermidiet ligasi Dollingstaun ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
3 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Nyuri Siti , kamida bitta jamoa gol olmagan
4 / 7 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Dollingstaun , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 4 , Dollingstaun ichida Shimoliy Irlandiya. Intermidiet ligasi , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
3 / 10 of last matches in all competitions Nyuri Siti played with a score of 0:0
4 / 7 of last matches in all competitions Dollingstaun played with a score of 0:0
1 / 4 of last matches in Shimoliy Irlandiya. Intermidiet ligasi Dollingstaun played with a score of 0:0
Gambling:Birinchi gol muallifi - X
3 / 10 of last matches in all competitions Nyuri Siti played with a score of 0:0
4 / 7 of last matches in all competitions Dollingstaun played with a score of 0:0
1 / 4 of last matches in Shimoliy Irlandiya. Intermidiet ligasi Dollingstaun played with a score of 0:0
Gambling:Jami - Past (0.5)
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!