Ligalar
Koefitsiyent formati
YANGI: Bukmeykerlar
Biz cookie fayllaridan foydalanamiz. Bizning veb -saytimizni ko'rib chiqib, siz bizning cookie -fayllar siyosatimizga rozilik bildirasiz. Maxfiylik va cookie siyosati

Nico United - Sekyuriti Sistems bashoratlar

O'yin bashoratlari

14/05/2023

Nico United

09:00

Sekyuriti Sistems

Bet:Jami - Past (2.5)

Oran:1.64

Pul tikish

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 14.05.2023 19:40

Boshdan boshga

Yutadi
Chizadi
Yutadi
1
2
2

Taqqoslash statistikasi

10
O'yinlar
10
4
Yutadi
5
3
Chizadi
0
3
Yo'qotishlar
5
11
Gol urdi
16
10
Tan oldi
14
+1
Maqsad farqi
+2
4
O'rtacha gollar
5
1.1
Har bir uchrashuvda kiritilgan gollar
1.6
1
Har bir o'yinda o'tkazib yuborilgan gollar
1.4
2.1
Ikkala jamoa gol urishdi
3
42.9'
Daqiqalar/gol
30.2'

Jadvallar

Jamoa O Y C M Z P K
5. Security Systems
26 13 3 10 43 34 42
10. Nico United
26 8 9 9 24 29 33

Kim g'alaba qozonadi?

Nico United
NIC - %
Sekyuriti Sistems
SEC - %
chizadi - %

Ikkala jamoa gol uradimi?

Ha - 50%
Yo'q - 50%

Kim birinchi gol uradi?

Nico United
NIC - 33%
Sekyuriti Sistems
SEC - 33%
Gol yo‘q - 34%

Gollar Handikap

To‘liq vaqt
1st half/2nd half
Handikap
Nico United NIC Sekyuriti Sistems SEC
+2.5
70%
0%
+1.5
90%
0%
+0.5
60%
0%
-0.5
0%
0%
-1.5
0%
0%
-2.5
0%
0%
Handikap
Nico United NIC Sekyuriti Sistems SEC
+1.5 1Y
10%
0%
+1.5 2Y
10%
0%
+0.5 1Y
10%
0%
+ 0.5 2Y
0%
0%
-0.5 1Y
0%
0%
-0.5 2Y
0%
0%
-1.5 1Y
0%
0%
-1.5 2Y
0%
0%

Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan

Kartalar Statistika

Umumiy Kartalar / O‘yin
Nico United NIC Sekyuriti Sistems SEC
0
0
0

Umumiy kartalar har bir o‘yinda Nico United va Sekyuriti Sistems uchun Botsvana Chempionati turnirida 2022/2023 mavsumida

Umumiy Kartalar
Jamoa Kartalari/Kartalar Qarshi
Umumiy Kartalar
Nico United NIC Sekyuriti Sistems SEC
O‘rtacha
Dan yuqori 2.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 3.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 4.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 5.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 6.5
0%
0%
0%
Jamoa Kartalari
Nico United NIC Sekyuriti Sistems SEC
O‘rtacha
Dan yuqori 0.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 1.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 2.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 3.5
0%
0%
0%
Kartalar Qarshi
Nico United NIC Sekyuriti Sistems SEC
O‘rtacha
Dan yuqori 0.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 1.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 2.5
0%
0%
0%
Dan yuqori 3.5
0%
0%
0%

Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan

Tikish bo'yicha maslahatlar

Nico United

Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 10 Nico United uning g'alabasi bilan yakunlandi

Nico United

So'nggi o'yinlarning 4 / 10 Nico United va Botsvana Chempionati uning g'alabasi bilan yakunlandi

Sekyuriti Sistems

5 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Sekyuriti Sistems mag'lubiyat bilan yakunlangan

Sekyuriti Sistems

5 / 10 oxirgi o'yinlar Sekyuriti Sistems va Botsvana Chempionati mag'lubiyat bilan yakunlangan

Gambling:1x2 - G1

Nico United

6 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Nico United , kamida bitta jamoa gol olmagan

Nico United

So'nggi o'yinlarning 6 / 10 , Nico United ichida Botsvana Chempionati , kamida bitta jamoa gol ura olmagan

Nico United Sekyuriti Sistems

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan

Sekyuriti Sistems

5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Sekyuriti Sistems , kamida bitta jamoa gol olmagan

Sekyuriti Sistems

So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , Sekyuriti Sistems ichida Botsvana Chempionati , kamida bitta jamoa gol ura olmagan

Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q

Nico United

3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Nico United mag'lubiyat bilan yakunlangan

Nico United

3 / 10 oxirgi o'yinlar Nico United va Botsvana Chempionati mag'lubiyat bilan yakunlangan

Sekyuriti Sistems

Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 Sekyuriti Sistems uning g'alabasi bilan yakunlandi

Sekyuriti Sistems

So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Sekyuriti Sistems va Botsvana Chempionati uning g'alabasi bilan yakunlandi

Sekyuriti Sistems

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan Sekyuriti Sistems

Gambling:1x2 - G2

Nico United

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . Nico United durang olmagan

Nico United

Oxirgi o'yinlarning 7 / 10 Botsvana Chempionati Nico United ichida durang o'ynamadi

Nico United Sekyuriti Sistems

Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 1 g'alaba bilan yakunlangan

Sekyuriti Sistems

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 10 / 10 . Sekyuriti Sistems durang olmagan

Sekyuriti Sistems

Oxirgi o'yinlarning 10 / 10 Botsvana Chempionati Sekyuriti Sistems ichida durang o'ynamadi

Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12

Nico United

Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 Nico United yutmagan

Nico United

So'nggi o'yinlarning 7 / 10 Botsvana Chempionati Nico United yutmagan

Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X

Nico United

Oxirgi oʻyinlarining 3 / 10 boʻyicha Nico United jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.

Nico United

3 / 10 oxirgi o'yinlar Nico United va Botsvana Chempionati durang bilan yakunlangan

Gambling:1x2 - X

Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 14.05.2023 19:40

Chat

Xabarlar yoʻq

Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!