Nort Karolina Steyt Vulfpek - Sent Luis Billikens bashoratlar
O'yin bashoratlari
12/12/2025
Nort Karolina Steyt Vulfpek
Sent Luis Billikens
Bet:Jami - Oshgan (0.5)
Pul tikishTaqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
U23 Victoria Premier League 1
FC Bulleen Lions U23-Langwarrin SC U23
Myanma Chempionati. Ayollar
Shan Yunayted (ayollar)-Yangon Yunayted (ayollar)
Avstraliya Chempionati. Viktoriya Premyer-ligasi 1
Melburn Viktori II-Nort Sanshayn Egls
Hindiston chempionati. Kalkutta
AS Polis-Aryan
Suruchi Sangxa-Reynbou AK
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Nort Karolina Steyt Vulfpek va Sent Luis Billikens birinchilardan gol urishgan AQSh Chempionati. NCAA turnirida 2025/2025 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Nort Karolina Steyt Vulfpek uyinlar va Sent Luis Billikens uyinlar turnir ichida AQSh Chempionati. NCAA
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Nort Karolina Steyt Vulfpek va Sent Luis Billikens uchun AQSh Chempionati. NCAA turnirida 2025/2025 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
7 / 10 of last matches Nort Karolina Steyt Vulfpek in all competitions had less than 3 goals
7 / 10 of last matches Nort Karolina Steyt Vulfpek in AQSh Chempionati. NCAA had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Sent Luis Billikens in all competitions had less than 3 goals
8 / 10 of last matches Sent Luis Billikens in AQSh Chempionati. NCAA had less than 3 goals
Gambling:Jami - Past (2.5)
6 / 10 of last matches Nort Karolina Steyt Vulfpek in all competitions scored at least 2 goals
6 / 10 of last matches Nort Karolina Steyt Vulfpek in AQSh Chempionati. NCAA scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Sent Luis Billikens in all competitions scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Sent Luis Billikens in AQSh Chempionati. NCAA scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
4 / 10 of last matches Nort Karolina Steyt Vulfpek in all competitions had less than 2 goals
4 / 10 of last matches Nort Karolina Steyt Vulfpek in AQSh Chempionati. NCAA had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Sent Luis Billikens in all competitions had less than 2 goals
5 / 10 of last matches Sent Luis Billikens in AQSh Chempionati. NCAA had less than 2 goals
Gambling:Jami - Past (1.5)
3 / 10 of last matches Nort Karolina Steyt Vulfpek in all competitions scored at least 3 goals
3 / 10 of last matches Nort Karolina Steyt Vulfpek in AQSh Chempionati. NCAA had at least 3 goals
2 / 10 of last matches Sent Luis Billikens in all competitions scored at least 3 goals
2 / 10 of last matches Sent Luis Billikens in AQSh Chempionati. NCAA had at least 3 goals
Gambling:Jami - Oshgan (2.5)
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!