Nosabi - Rappe GOIF bashoratlar
O'yin bashoratlari
05/04/2026
Nosabi
Rappe GOIF
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 05.04.2026 19:40
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Nosaby | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3. Rappe GOIF | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Division 2, Promotion Round
Husqvarna-Lidchyoping
Latviya Chempionati. Oliy ligasi
Yelgava-Grobinya
Auda-Riga FK
Yevropa Chempionati
Italiya (19)-Serbia U19
Klub o'rtoqlik matchlari
U Krayova 1948-Polisya Jitomir
Red Star-Slovan Bratislava
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gol Urilgan
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Urish Birinchi Gol
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Vaqt
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Gollar Handikap
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Nosabi va Rappe GOIF uchun Division 2, Promotion Round turnirida 2026/2026 mavsumida
Jadval jamoalarning so'nggi 10 o'yiniga asoslanib, musobaqadan qat'i nazar tuzilgan
Tikish bo'yicha maslahatlar
5 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Nosabi 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Nosabi g'alaba bilan yakunlangan
4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Rappe GOIF 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 1 so'nggi o'yinlar Rappe GOIF va Division 2, Promotion Round 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G1
4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Nosabi 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 1 oxirgi o'yinlar Nosabi va Division 2, Promotion Round 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Nosabi g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
1 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Nosabi , kamida bitta jamoa gol olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 10 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
4 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Rappe GOIF , kamida bitta jamoa gol olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 Nosabi uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 1 / 1 Nosabi va Division 2, Promotion Round uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Nosabi
3 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Rappe GOIF mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . Nosabi durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 1 / 1 Division 2, Promotion Round Nosabi ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . Rappe GOIF durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 1 / 1 Division 2, Promotion Round Rappe GOIF ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 Nosabi yutmagan
So'nggi o'yinlarning 1 / 1 Division 2, Promotion Round Nosabi yutmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1 / 10 g'alaba bilan yakunlangan Rappe GOIF
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 05.04.2026 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!