Oldxem Atletik - Bromli bashoratlar
O'yin bashoratlari
13/09/2025
Oldxem Atletik
Bromli
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 13.09.2025 19:42
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. Bromley | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 3 | 4 | 0 | 12 | 7 | 13 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 17. Oldham Athletic | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 7 | 1 | 4 | 2 | 4 | 5 | 7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
AQSh chempionati. NPSL
Sioux Falls Thunder-Joy St Louis Park
AQSh Chempionati. USL. 2-liga
Sueno FC-RKC Third Coast
GFI Academy-AXFK Royals
Hattiesburg FC-Louisiana Krewe FC
Montgomery United FC-Dothan United SC
World Cup
AQSH-Bosniya va Gertsegovina
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Oldxem Atletik va Bromli birinchilardan gol urishgan Angliya Chempionati. 2-Liga turnirida 2025/2026 mavsumida
Gollar Vaqt
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Oldxem Atletik uyinlar va Bromli uyinlar turnir ichida Angliya Chempionati. 2-Liga
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Oldxem Atletik va Bromli uchun Angliya Chempionati. 2-Liga turnirida 2025/2026 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Oxirgi oʻyinlarining 4 / 10 boʻyicha Oldxem Atletik jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
4 / 7 oxirgi o'yinlar Oldxem Atletik va Angliya Chempionati. 2-Liga durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 4 durang bilan yakunlangan
Oxirgi oʻyinlarining 7 / 10 boʻyicha Bromli jamoasi barcha musobaqalarda tenglik bilan tugadi.
5 / 10 oxirgi o'yinlar Bromli va Angliya Chempionati. 2-Liga durang bilan yakunlangan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 4 durang bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - X
5 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Oldxem Atletik mag'lubiyat bilan yakunlangan
2 / 7 oxirgi o'yinlar Oldxem Atletik va Angliya Chempionati. 2-Liga mag'lubiyat bilan yakunlangan
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 3 / 10 Bromli uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 Bromli va Angliya Chempionati. 2-Liga uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2 / 4 g'alaba bilan yakunlangan Bromli
Gambling:1x2 - G2
5 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Oldxem Atletik , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 4 / 7 , Oldxem Atletik ichida Angliya Chempionati. 2-Liga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 4 , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
3 / 10 oxirgi o'yinlar barcha musobaqalarda Bromli , kamida bitta jamoa gol olmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 10 , Bromli ichida Angliya Chempionati. 2-Liga , kamida bitta jamoa gol ura olmagan
Gambling:Ikkala jamoa ham gol urishadi - Yo'q
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Oldxem Atletik 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 7 so'nggi o'yinlar Oldxem Atletik va Angliya Chempionati. 2-Liga 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Bromli 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 So'nggi o'yinlarning tasi Bromli va Angliya Chempionati. 2-Liga 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 4 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Bromli g'alaba bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - 2 yarm - G2
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 10 Oldxem Atletik yutmagan
So'nggi o'yinlarning 5 / 7 Angliya Chempionati. 2-Liga Oldxem Atletik yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Oldxem Atletik 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Bromli 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
2 / 10 so'nggi o'yinlar Bromli va Angliya Chempionati. 2-Liga 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G1
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 13.09.2025 19:42
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!