Pachuka III - Atletiko Toltekas bashoratlar
O'yin bashoratlari
26/03/2026
Pachuka III
Atletiko Toltekas
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 26.03.2026 19:40
Taqqoslash statistikasi
Boshqa bashoratlar
Klub o'rtoqlik matchlari
NK Aluminij-Partizan
Northern Territory Premier League
Darvin Olimpik-Port Darwin FC
Klub o'rtoqlik matchlari
Voyvodina-Universitatya
Veles Moskva-Volga
NSW League One, Women
Central Coast Mariners Academy (Women)-Sutherland Strikers (Women)
Northern NSW NPL, Reserves
Broadmeadow Magic FC Reserve-Weston Bears FC Reserve
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
Tikish bo'yicha maslahatlar
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 6 / 10 Pachuka III uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 6 / 10 Pachuka III va Meksika chempionati. 4-divizion uning g'alabasi bilan yakunlandi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 4 g'alaba bilan yakunlangan Pachuka III
5 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Atletiko Toltekas mag'lubiyat bilan yakunlangan
5 / 10 oxirgi o'yinlar Atletiko Toltekas va Meksika chempionati. 4-divizion mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 7 / 10 . Pachuka III durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 7 / 10 Meksika chempionati. 4-divizion Pachuka III ichida durang o'ynamadi
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 4 g'alaba bilan yakunlangan
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 10 / 10 . Atletiko Toltekas durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 10 / 10 Meksika chempionati. 4-divizion Atletiko Toltekas ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 9 / 10 Pachuka III yutmagan
So'nggi o'yinlarning 9 / 10 Meksika chempionati. 4-divizion Pachuka III yutmagan
Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 3 / 4 g'alaba bilan yakunlangan Atletiko Toltekas
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Pachuka III 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 4 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 2-bo'limida Pachuka III g'alaba bilan yakunlangan
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Atletiko Toltekas 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
1 / 10 so'nggi o'yinlar Atletiko Toltekas va Meksika chempionati. 4-divizion 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G1
1 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Pachuka III 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 10 oxirgi o'yinlar Pachuka III va Meksika chempionati. 4-divizion 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 4 Jamoalar o'rtasidagi so'nggi o'yinlarning 1-bo'limida Pachuka III g'alaba bilan yakunlangan
1 / 10 oxirgi o'yinlar Atletiko Toltekas va Meksika chempionati. 4-divizion 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
7 / 10 of last matches Pachuka III in all competitions scored at least 1 goal
7 / 10 of last matches Pachuka III in Meksika chempionati. 4-divizion scored at least 1 goal
3 / 4 of the last matches between the teams there was at least 1 goal
9 / 10 of last matches Atletiko Toltekas in all competitions scored at least 1 goal
9 / 10 of last matches Atletiko Toltekas in Meksika chempionati. 4-divizion scored at least 1 goal
Gambling:Jami - Oshgan (0.5)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 26.03.2026 19:40
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!