Paide (Women) - Elva (ayollar) bashoratlar
O'yin bashoratlari
02/05/2026
Paide (Women)
Elva (ayollar)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 02.05.2026 19:44
Taqqoslash statistikasi
Jadvallar
| Jamoa | O | Y | C | M | Z | P | K | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5. FC Elva (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 7 | 1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3. Paide (Women) | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 5 | 6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Boshqa bashoratlar
Estoniya Chempionati. Esiliiga
Kalev Tallin-Maardu Linnameeskond
Paragvay Chempionati. Ikkinchi divizion
Paraguari AC-Takuari
Klub o'rtoqlik matchlari
Dudingen-FC Prishtina Bern
Braziliya Chempionati. Liga Karioka S
Rio Barra-Tigres do Brasil
Uniao Tsentral-Kampos AA
Barra Mansa-Cardoso Moreira RJ
Kim g'alaba qozonadi?
Ikkala jamoa gol uradimi?
Kim birinchi gol uradi?
O‘yinoldi statistikasi
O‘yin Natijasi
Gol Urilgan
Urish Birinchi Gol
Statistika o‘yinlar foiziga oid, bunda Paide (Women) va Elva (ayollar) birinchilardan gol urishgan Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar turnirida 2026/2026 mavsumida
Gollar Handikap
O‘tkazib Yuborilgan Gollar
Statistikasi Paide (Women) uyinlar va Elva (ayollar) uyinlar turnir ichida Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar
Kartalar Statistika
Umumiy kartalar har bir o‘yinda Paide (Women) va Elva (ayollar) uchun Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar turnirida 2026/2026 mavsumida
Tikish bo'yicha maslahatlar
Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 5 Paide (Women) uning g'alabasi bilan yakunlandi
So'nggi o'yinlarning 2 / 3 Paide (Women) va Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar uning g'alabasi bilan yakunlandi
6 / 10 uning barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlari Elva (ayollar) mag'lubiyat bilan yakunlangan
7 / 10 oxirgi o'yinlar Elva (ayollar) va Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar mag'lubiyat bilan yakunlangan
Gambling:1x2 - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 5 / 5 . Paide (Women) durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 3 / 3 Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar Paide (Women) ichida durang o'ynamadi
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 8 / 10 . Elva (ayollar) durang olmagan
Oxirgi o'yinlarning 8 / 10 Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar Elva (ayollar) ichida durang o'ynamadi
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 12
1 / 5 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Paide (Women) 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
1 / 3 oxirgi o'yinlar Paide (Women) va Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar 1-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
4 / 10 oxirgi o'yinlar Elva (ayollar) va Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar 1-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 1 yarm - G1
1 / 5 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Paide (Women) 2-bo'limda uning g'alabasi bilan yakunlandi
3 / 10 Barcha turnirlardagi so'nggi o'yinlarning tasi Elva (ayollar) 2-bo'limdagi mag'lubiyat bilan yakunlandi
4 / 10 so'nggi o'yinlar Elva (ayollar) va Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar 2-bo'limda mag'lubiyat bilan yakunlandi
Gambling:1x2 - 2 yarm - G1
Barcha musobaqalardagi so'nggi o'yinlarning 4 / 5 Paide (Women) yutmagan
So'nggi o'yinlarning 2 / 3 Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar Paide (Women) yutmagan
Gambling:Ikki marta imkoniyat - 1X
4 / 5 of last matches Paide (Women) in all competitions scored at least 2 goals
2 / 3 of last matches Paide (Women) in Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar scored at least 2 goals
5 / 10 of last matches Elva (ayollar) in all competitions scored at least 2 goals
4 / 10 of last matches Elva (ayollar) in Estoniya Chempionati. Meistriliiga. Ayollar scored at least 2 goals
Gambling:Jami - Oshgan (1.5)
Prognoz e'lon qilingan vaqtdagi koeffitsientlar 02.05.2026 19:44
Chat
Xabarlar yoʻq
Livescore chatida suhbatni birinchi bo‘lib boshlang!